Základní umělecká škola Přeštice

Výtvarný obor - soutěže a přehlídky

NOVÉ!
Úspěchy našich žáků

Vloženo 02. 04. 2019, autor Bc. Miroslav Vacek

Dalších úspěchů dosáhli naši žáci výtvarného oboru. Michaela ŠOBROVÁ získala v celostátní výtvarné soutěži na téma "Komenský a my" jednu ze tří hlavních cen.

V další výtvarné soutěži na téma "Moje nejoblíbenější zvířátko" obsadila Markéta VACKOVÁ 2. místo.

Srdečně gratulujeme.


15. ročník Přehlídky výtvarných oborů ZUŠ Plzeňského kraje

Vloženo 23. 06. 2018, autor Bc. Miroslav Vacek

Velkého úspěchu dosáhla žákyně našeho výtvarného oboru Zuzana PETRUŽÁLKOVÁ, která obdržela hlavní cenu poroty, Zlatou paletu malířky Vilmy Kotrbové, na 15. ročníku Přehlídky výtvarných oborů ZUŠ Plzeňského kraje s názvem Cesta 2018.

Srdečně gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy

Zobrazit fotografii klenova1 Zobrazit fotografii klenova2


Celostátní výtvarná soutěž Komenský a my

Vloženo 13. 06. 2018, autor Bc. Miroslav Vacek

V celostátní výtvarné soutěži na téma "Komenský a my" obsadila žákyně naší školy, Lucie ČEJKOVÁ, krásné třetí místo.

Srdečně gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy

Zobrazit fotografii 1 Zobrazit fotografii 2 Zobrazit fotografii 3 Zobrazit fotografii 4


Výsledky celostátních soutěží

Vloženo 17. 05. 2018, autor Bc. Miroslav Vacek

V celostátní výtvarné soutěži na téma "Domov" získala Adriana ŠLEHOVEROVÁ krásné DRUHÉ MÍSTO a Anežka TEJČKOVÁ místo ČTVRTÉ.

V celostátní výtvarné soutěži na téma "Zelená města pro lepší budoucnost" obsadily žákyně našeho výtvarného oboru Karolína VAŇKOVÁ, Alena STUCHLOVÁ, Markéta VACKOVÁ a Sofie BROŽOVÁ PRVNÍ MÍSTA a Barbora KOZLOVÁ místo DRUHÉ. Srdečně všem mladým výtvarníkům gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy


Mezinárodní výtvarná soutěž

Vloženo 27. 01. 2018, autor Bc. Miroslav Vacek

V mezinárodní výtvarné soutěži, které se zúčastnilo deset zemí, a celkem bylo do této soutěže zasláno 4825 výtvarných prací, si výborně vedli žáci naší školy: Sára ŠTÝSOVÁ, Matěj ŠKALA, Kateřina BURIANOVÁ a Filip PITTR, jejichž práce porota ocenila mezi nejlepšími zaslanými pracemi.

Všem úspěšným žákům srdečně gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy


Celostátní výtvarná soutěž Tříkrálové pomáhání

Vloženo 27. 01. 2018, autor Bc. Miroslav Vacek

V celostátní výtvarné soutěži Tříkrálové pomáhání byli porotou oceněni žáci naší školy Žaneta PIRNÍKOVÁ a Kateřina BURIANOVÁ. Oběma žákyním srdečně gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy


Úspěch v celostátní výtvarné soutěži

Vloženo 22. 12. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

V celostátní vánoční výtvarné soutěži ERDV, pořádané Oddělením vnějších vztahů a zahraniční spolupráce Krajského úřadu Jihočeského kraje, obsadila naše žákyně Veronika HAVLÍČKOVÁ krásné třetí místo.

Srdečně blahopřejeme

Bc. Miroslav Vacek
ředitel školy


Úspěšní malíři ze ZUŠ Přeštice

Vloženo 11. 12. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

Velkého úspěchu dosáhli naši žáci výtvarného oboru, Doris BALOUNOVÁ, Kristýna BRADOVÁ a Matěj ŠKALA v mezinárodní výtvarné soutěži Madame Humanité 2017. Do soutěže bylo zasláno okolo 3300 prací z celého světa a odborná porota z nich vybrala 50 nejlepších. Tito tři jmenovaní žáci byli mezi oceněnými. Slavnostního předání se všichni zúčastnili 26. října 2017 v Akademii věd České republiky v Praze. Cena „Madame Humanité“, se uděluje za kulturní a uměleckou činnost a za podporu humanistických a vzdělávacích programů pro děti a mládež ve světě. Všem dětem i jejich vyučující, paní Janě Boškové, děkuji za skvělou reprezentaci školy i města Přeštice a srdečně jim gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek
ředitel školy

Zobrazit fotografii 01


Úspěch mladých výtvarníků v mezinárodní soutěži

Vloženo 07. 12. 2016, autor Bc. Miroslav Vacek

Dalšího významného úspěchu dosáhly naše žačky výtvarného oboru ZUŠ Přeštice, pod vedením paní Jany Boškové. Žákyně Anežka TEJČKOVÁ a Zuzana BURIANOVÁ obdržely ceny v 41. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné soutěže „13 listopad“, která se konala v Makedonii. Ocenění převzali zástupci našeho velvyslanectví, kteří jej pak zaslali na naši školu. Oběma oceněným děvčatům srdečně gratuluji a děkuji jim, i jejich vyučující, za skvělou reprezentaci naší školy, města Přeštice i České republiky.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel ZUŠ

Zobrazit fotografii fotomak


Úspěšní malíři ze ZUŠ Přeštice

Vloženo 31. 10. 2016, autor Bc. Miroslav Vacek

Velkého úspěchu dosáhli naši žáci výtvarného oboru, Lucie DUPALOVÁ, Alena STUCHLOVÁ, Karolína SUŠANKOVÁ a Petr VACEK, v mezinárodní výtvarné soutěži Madame Humanité 2016. Do soutěže bylo zasláno okolo 3500 prací z celého světa a odborná porota z nich vybrala 50 nejlepších. Tito čtyři jmenovaní žáci byli mezi oceněnými. Slavnostního předání se všichni zúčastnili 20. října 2016 v Akademii věd České republiky v Praze. ZUŠ Přeštice byla navíc oceněna cenou „Madame Humanité“, která se uděluje za kulturní a uměleckou činnost a za podporu humanistických a vzdělávacích programů pro děti a mládež ve světě. Všem dětem i jejich vyučující, paní Janě Boškové, děkuji za skvělou reprezentaci školy i města Přeštice a srdečně jim gratuluji.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel školy

Zobrazit fotografii 004 Zobrazit fotografii 013 Zobrazit fotografii 026 Zobrazit fotografii 055 Zobrazit fotografii 063 Zobrazit fotografii 065 Zobrazit fotografii 066 Zobrazit fotografii 069 Zobrazit fotografii 072


Počet nalezených záznamů: 63, zobrazeno 1 - 10
Přejít na stránku: (1) 2  3  4  5  6  7 

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com