Základní umělecká škola Přeštice

Taneční obor - kalendář

Co nás čeká

V kalendáři nebyly nalezeny žádné záznamy!

Co již proběhlo

20. 12. 2005
   

Taneční obor – Den otevřených dveří pro rodiče žáků

13. 02. 2006
   

Oblastní kolo přehlídky tanečního oboru – Domažlice

07. 03. 2006
   

Vítání jara – vystoupení tanečního oddělení – KZ Přeštice

03. 04. 2006
   

Krajské kolo přehlídky tanečního oboru – Tachov

22. 04. 2006
   

Vystoupení pro delegaci ze Slovinska (Dech. orchestr, Pěvec. sbor, 3 sólisté, taneční odd. starší žákyně, sólo mažoretka) – sál ZUŠ

29. 04. 2006
   

Krajské kolo přehlídky tanečního oddělení – Plzeň Alfa

18. 12. 2006 - 19. 12. 2006
   

Taneční obor – Dny otevřených dveří

12. 03. 2007
   

Taneční obor Vítání jara – vystoupení všech skupin KZ Přeštice

17. 12. 2007 - 19. 12. 2007
   

Dny otevřených dveří - taneční obor

18. 03. 2008
   

Vítání jara - přehlídka Tanečního oboru - KZ Přeštice

15. 12. 2008 - 17. 12. 2008
   

Taneční obor – Den otevřených dveří

02. 02. 2009
   

Přehlídka tanečního oboru - ZUŠ Rokycany

25. 03. 2009
   

Vítání jara – taneční obor, mažoretky – KZ Přeštice

19. 04. 2009 - 25. 04. 2009
   

Soustředění TO – Žinkovy

28. 04. 2009
   

Vystoupení TO – akce MÚ Přeštice – KZ Přeštice

12. 09. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Předenice

26. 09. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Vidov

30. 10. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru na prodloužené - sokolovna Přeštice

31. 10. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Beseda Plzeň

21. 11. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - přehlídka Přeštice

19. 12. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - ples Plzeň

21. 12. 2009 - 22. 12. 2009
   

Dny otevřených dveří – taneční odd. ZUŠ

16. 01. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Osvračín

30. 01. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Jarov

19. 02. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Dobřany

20. 02. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, Bohemia I. - Oplot

17. 03. 2010
   

Taneční oddělení - Vítání jara - Sokolovna Přeštice, 17:00 h

26. 03. 2010
   

Vystoupení Tanečního oboru na Plese učitelů - Plzeň, 20:00 h

31. 03. 2010
   

Taneční obor - vystoupení na Apriliádě - náměstí Přeštice

17. 04. 2010 - 21. 04. 2010
   

Soustředění tanečního oboru - Žinkovy

07. 06. 2010 - 10. 06. 2010
   

Soustředění tanečního oboru - Špičák

14. 12. 2010
   

Taneční obor - Den otevřených dveří

20. 12. 2010
   

Taneční obor - Den otevřených dveří

22. 12. 2010
   

Taneční obor - Den otevřených dveří

05. 03. 2011
   

Taneční obor - vystoupení na plese v Lužanech - Bohemia

08. 03. 2011
   

Vítání jara - KKC Přeštice

11. 03. 2011
   

Vystoupení na plese v Libákovicích - Bohemia, 20:00 h

12. 03. 2011
   

Vystoupení na plese v Předenicích - Bohemia, 20:00 h

26. 04. 2011 - 29. 04. 2011
   

Taneční obor - soustředění, Žinkovy

01. 06. 2011
   

Přehlídka tanečních tříd PK - KKC Přeštice, 16:00 h

09. 02. 2012
   

Taneční obor - okresní přehlídka - Rokycany

01. 04. 2012
   

Taneční obor - krajská přehlídka Rokycany

18. 04. 2012 - 22. 04. 2012
   

Soustředění taneční obor

25. 01. 2013
   

Taneční oddělení – vystoupení na plese v Blovicích

22. 02. 2013
   

Vystoupení tanečního oddělení na plese v Předenicích

23. 02. 2013
   

Vystoupení tanečního oddělení na karnevalu v Přešticích

09. 03. 2013
   

Taneční obor – vystoupení pro seniory – Dolní Lukavice

20. 03. 2013
   

Vítání jara – přehlídka tanečního oddělení ZUŠ – KKC Přeštice, 17:00 h

23. 03. 2013
   

Vystoupení tanečního oddělení na plese v Příchovicích

04. 05. 2013
   

Vystoupení tanečního oddělení – Přeštice sokolovna

05. 05. 2013
   

Taneční odd. - kvalifikace na MČR v MS - Přeštice

03. 06. 2013
   

Krajská přehlídka tanečních oddělení ZUŠ PK– KKC Přeštice

08. 06. 2013
   

Taneční oddělení - MČR v MS – sóloformace - Vimperk

15. 06. 2013 - 16. 06. 2013
   

Taneční oddělení, MČR v MS – sóloformace, defilé - Karviná

22. 06. 2013
   

Taneční oddělení MČR v MS MIX, SHOW - Hořice

31. 08. 2013 - 01. 09. 2013
   

MISTROVSTVÍ SVĚTA v MS – taneční oddělení - Praha

21. 09. 2013
   

Memoriál Jiřího Necida s mezinárodní účastí – taneční oddělení – Olomouc

16. 12. 2013
   

Den otevřených dveří – Taneční obor – přípravka

18. 12. 2013
   

Den otevřených dveří – Taneční obor – Bohemia III., II., I., 15:00 h

01. 02. 2014
   

Vystoupení TO – ples Vstiš

07. 02. 2014
   

Vystoupení TO – ples Předenice

08. 02. 2014
   

Taneční obor – seminář twirling - Bohemia

22. 02. 2014
   

Vystoupení TO – ples Chlumčany

01. 03. 2014
   

Vystoupení TO – ples Vřeskovice

15. 03. 2014
   

Vystoupení TO – ples Vstiš

19. 03. 2014
   

Taneční obor – Vítání jara, KKC Přeštice, 17:00 h

22. 03. 2014
   

Vystoupení TO – ples Příchovice

29. 03. 2014 - 01. 04. 2014
   

Taneční obor – Soustředění Žinkovy

12. 04. 2014
   

Taneční obor – Kvalifikace na MČR - Stochov

25. 04. 2014
   

Taneční obor – Vystoupení pro rodiče a veřejnost - Sokolovna, 17:00 h

03. 05. 2014
   

Taneční obor – Kvalifikace na MČR - Blatná

08. 05. 2014
   

Taneční obor – Kvalifikace na MČR – Odolená voda

24. 05. 2014
   

Taneční obor – semifinále v MS - Vimperk

07. 06. 2014 - 08. 06. 2014
   

Taneční obor – finále v MS – Náchod

14. 06. 2014 - 15. 06. 2014
   

Taneční obor – finále v MS - Karviná

26. 06. 2014 - 29. 06. 2014
   

Taneční obor – Mistrovství Evropy v MS - Polsko

25. 08. 2014 - 28. 08. 2014
   

Taneční obor - SOUSTŘEDĚNÍ

28. 08. 2014 - 30. 08. 2014
   

Taneční obor – Mistrovství světa v MS – Praha

26. 09. 2014 - 27. 09. 2014
   

Taneční obor - Memoriál J. Necida - Olomouc

18. 10. 2014
   

Odborný seminář POM Vimperk

14. 11. 2014
   

Taneční obor – Návštěva generálky představení Spartakus - DJKT

14. 11. 2014
   

Účast Bohemia I, II, III na generální zkoušce baletu A. Chačaturjana Spartakus ve Velkém divadle v Plzni

23. 11. 2014
   

Mažoretky - Odborný seminář Twirling Přeštice

23. 11. 2014
   

Taneční obor – Mezinárodní seminář mažoretek – ZŠ Přeštice

prosinec 2014
   

Taneční obor – návštěva generálky muzikálu Kočky - DJKT

06. 12. 2014
   

Mažoretky - Workshop Přeštice

06. 12. 2014
   

Taneční obor - Bohemia – soustředění TO - Přeštice

leden 2015
   

Taneční obor – soustředění - Přeštice

29. 01. 2015 - 01. 02. 2015
   

Mažoretky - soustředění Žinkovy

02. 02. 2015
   

Taneční oddělení – Odborný seminář průprava na MČR v MS – Hradec Králové

14. 02. 2015
   

Mažoretky - Summit + seminář (pravidla) IFMS Praha

20. 02. 2015
   

Taneční obor – vystoupení na plese

21. 02. 2015
   

Taneční obor – vystoupení na plese

05. 03. 2015
   

Taneční obor – Vítání jara – KKC Přeštice

07. 03. 2015
   

Taneční obor – vystoupení na plese

14. 03. 2015
   

Taneční obor – vystoupení na plese

21. 03. 2015
   

Mažoretky – kvalifikace skupin na MČR Blatná

21. 03. 2015
   

Taneční obor – vystoupení na plese

12. 04. 2015
   

Mažoretky - Kvalifikace soloformací MČR Zruč nad Sázavou

květen 2015
   

Taneční obor – finále MČR v MS

08. 05. 2015
   

Taneční obor - vystoupení - Žinkovy

09. 05. 2015
   

Taneční obor semifinále MČR - Stochov

10. 05. 2015
   

Taneční obor - vystoupení - Hradec u Stoda

16. 05. 2015 - 17. 05. 2015
   

Taneční obor – Finále MČR - Valtice

23. 05. 2015 - 24. 05. 2015
   

Taneční obor – finále MČR - Náchod

29. 05. 2015 - 31. 05. 2015
   

Taneční obor – finále MČR - Karviná

30. 05. 2015 - 31. 05. 2015
   

Taneční obor – finále MČR - Karviná

03. 06. 2015
   

Den otevřených dveří ZUŠ Přeštice, 14 - 19 h

27. 08. 2015 - 29. 08. 2015
   

Taneční obor – MISTROVSTVÍ SVĚTA IFMS v Mažoretkovém sportu - Praha

24. 09. 2015
   

Poslední tanec sezóny - Klatovy, mažoretky mix Bohemia II

24. 09. 2015 - 25. 09. 2015
   

Seminář Twirling, Benešov - A. Dobišová

01. 10. 2015
   

Mažoretky - Odborný seminář vedoucích, Praha

13. 10. 2015
   

Taneční obor – návštěva generální zkoušky Romeo a Julie - DJKT

17. 10. 2015
   

Taneční obor – workshop Bohemia Přeštice

24. 10. 2015
   

Taneční obor – Poslední tanec sezóny – Klatovy

24. 10. 2015 - 25. 10. 2015
   

Taneční obor – seminář IFMS - Benešov

31. 10. 2015
   

Taneční obor – seminář pro vedoucí mažor. skupin - Praha

13. 11. 2015
   

Mažoretky - Generálka baletu Romeo a Julie, Plzeň, DJKT - roč. 1. - 7.

17. 11. 2015
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop, Bohemia II

28. 11. 2015
   

Mažoretky - Baletní dílna, Plzeň Papírna - bohemia II, Kaspi

16. 12. 2015
   

Taneční obor – Den otevřených dveří tanečního oboru

19. 12. 2015 - 20. 12. 2015
   

Taneční obor – mezinár. soutěž Wienna Christmas Open

28. 12. 2015
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop - Bohemia II

leden 2016
   

Taneční obor – školní kolo – výběr sóloformací do kvalifikace

09. 01. 2016
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop Twirling - Bohemia II, III

23. 01. 2016 - 26. 01. 2016
   

Taneční obor soustředění - Žinkovy

06. 02. 2016
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop - Bohemia II, III

07. 02. 2016
   

Taneční obor – Pohár ametystu – Nýrsko

14. 02. 2016
   

Taneční obor – Vítání jara, Sokolovna Přeštice

19. 02. 2016
   

Mažoretky - Ples Lukrena, Příchovice - Bohemia II

20. 02. 2016 - 21. 02. 2016
   

Taneční obor – soustředění Přeštice

26. 02. 2016
   

Mažoretky - Ples rybáři, Příchovice - Bohemia II

05. 03. 2016 - 06. 03. 2016
   

Taneční obor – SOUSTŘEDĚNÍ

07. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop - Bohemia II, III

12. 03. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace MČR v MS - Stochov

14. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop, Bohemia II, III

17. 03. 2016
   

Taneční obor – Vítání jara – KKC Přeštice

19. 03. 2016
   

Mažoretky - Postoloprtský střevíček - Kaspi

20. 03. 2016
   

Vystoupení TO na soutěži Taneční skupina roku

21. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop - Bohemia II, III

25. 03. 2016
   

Taneční obor – generálka baletu Carmen – DJKT Plzeň

30. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop, Bohemia II, III

02. 04. 2016
   

Mažoretky - Workshop ke kvalifikaci na MČR - Bohemia II, III

03. 04. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace MČR - Stochov

10. 04. 2016
   

Mažoretky - Nýřany - vystoupení Bohemia II, III

16. 04. 2016
   

Mažoretky - Taneční skupina roku, Čechy, Chrudim - Bohemia II

16. 04. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace na MČR - Hořice

27. 04. 2016
   

Mažoretky - Seminář Twirling - Bohemia II

30. 04. 2016 - 01. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS - Kladno

14. 05. 2016 - 15. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS – Náchod

21. 05. 2016 - 22. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS - Karviná

27. 05. 2016 - 29. 05. 2016
   

Taneční obor – Memorial Jiřího Necida – Hranice na Moravě

04. 06. 2016
   

Mažoretky - MIA festival finále, Praha - Kaspi

05. 06. 2016
   

Finále Taneční skupina roku, Praha - Bohemia II

08. 06. 2016 - 10. 06. 2016
   

Mažoretky - Mistrovství Evropy, Crikvenica, Chorvatsko - A. Dobišová

19. 06. 2016
   

Setkání pedagogů a žáků tanečního oboru

25. 06. 2016
   

Mažoretky - Koncert, DJKT Plzeň - K. Fialová

22. 08. 2016 - 23. 08. 2016
   

Mažoretky - tréninky k MS - Bohemia II, III

24. 08. 2016
   

Mažoretky - Mistrovství světa - show, Praha - Bohemia II, III

05. 11. 2016
   

Taneční obor – Odborný seminář – Praha

06. 11. 2016
   

Taneční obor – Taneční dílna – Plzeň

12. 11. 2016
   

Taneční obor – Workshop – twirling – ZUŠ Přeštice

18. 11. 2016
   

Taneční obor – generálka baletu Labutí jezero – DJKT Plzeň, 9:30 h

03. 12. 2016
   

Taneční obor – Workshop – mažoretky Bohemia II. – sál ZUŠ, 10:00 h

21. 12. 2016
   

Taneční obor – Den otevřených dveří – sál ZUŠ, 14:00 h

07. 01. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Bohemia II. – ZŠ Rebcova ul., 10:00 h

14. 01. 2017
   

Taneční obor – Workshop twirling – sál ZUŠ, 10:00 h

04. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

05. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

25. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

26. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

11. 03. 2017
   

Taneční obor – Vítání jara – Sokolovna Přeštice, 17:00 h

18. 03. 2017
   

Taneční obor – Czech Dance Tour – Plzeň, 9:00 h

19. 03. 2017
   

Taneční obor – Taneční skupina roku 2017 – Plzeň, 10:00 h

25. 03. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Bohemia II., III. – sál ZUŠ, 10:00 h

29. 04. 2017
   

Taneční obor – soutěž Taneční skupina roku 2017 - Zlín

04. 05. 2017 - 08. 05. 2017
   

Taneční obor – soutěž International Cup – Moskva (Rusko)

14. 05. 2017
   

Taneční obor – Finále MČR v mažoretkovém sportu - Náchod

27. 05. 2017
   

Taneční obor – soutěž Postoloprtský střevíček

02. 06. 2017
   

Taneční obor – Memoriál J. Necida - Ostrava

04. 06. 2017
   

Taneční obor – Evropská taneční skupina - Praha

13. 06. 2017 - 19. 06. 2017
   

Taneční obor – Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu – Crikvenica (Chorvatsko)

25. 06. 2017
   

Taneční obor - European Championship Best Dance Group 2017, Praha

26. 06. 2017
   

Taneční obor – Ukázková hodina pro rodiče – sál ZUŠ

23. 08. 2017
   

Taneční obor - Mistrovství světa IFMS- soloformace baton – Praha

26. 08. 2017
   

Taneční obor – Mistrovství světa – mix - Praha

17. 01. 2018
   

Taneční obor – Den otevřených dveří – sál ZUŠ, 15:00 a 16:30 h

18. 01. 2018
   

Taneční obor – Den otevřených dveří – sál ZUŠ, 15:45 a 17:15 h

03. 03. 2018
   

Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru - Plzeň

15. 03. 2018
   

Taneční obor – Vítání jara – KKC Přeštice, 17:00 h

25. 03. 2018
   

Taneční obor – Kvalifikace MČR v Mažoretkovém sportu – Nýrsko

20. 04. 2018
   

Taneční obor – vystoupení žáků na Akademii Sokola Přeštice, 18:00 h

26. 04. 2018
   

Vystoupení TO – Setkání seniorů – Snopoušovy, 18.00 h

04. 06. 2018 - 08. 06. 2018
   

Přijímací talentové a Postupové zkoušky

23. 01. 2019
   

Taneční obor – veřejná hodina, 15.45 h

24. 01. 2019
   

Taneční obor – veřejná hodina, 15.45 a 17.15 h

25. 01. 2019
   

Taneční obor – veřejná hodina, 17.30 h

16. 02. 2019 - 17. 02. 2019
   

Taneční obor – SOUSTŘEDĚNÍ

09. 03. 2019 - 10. 03. 2019
   

Taneční obor – SOUSTŘEDĚNÍ

23. 03. 2019
   

Taneční obor – kvalifikace na MČR v Mažoret. sportu - Dol. Beřkovice

27. 04. 2019
   

Taneční obor – finále MČR v Mažoretkovém sportu – baton – Hranice

16. 05. 2019
   

Vystoupení tanečního oddělení – KD Příchovice, 13.00 h

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com