Základní umělecká škola Přeštice

Hudební obor - kalendář

Co nás čeká

29. 03. 2019 - 30. 03. 2019
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na akordeon – 5. ZUŠ Plzeň

13. 04. 2019
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na EKN – ZUŠ Třemošná

06. 05. 2019
   

Třídní přehrávka pí. uč. Michalcová – sál ZUŠ, 16.30 h

14. 05. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Sup – sál ZUŠ, 17.00 h

19. 05. 2019
   

Koncert žáků pěveckého oddělení a p. uč. Supa – kostel Sv. Prokopa Letiny, 15.00 h

20. 05. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17.00 h

27. 05. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17.00 h

28. 05. 2019
   

Třídní přehrávka pí. uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17.00 h

31. 05. 2019
   

ZUŠ Open

03. 06. 2019 - 07. 06. 2019
   

Postupové a Přijímací talentové zkoušky – budova ZUŠ

23. 10. 2019 - 25. 10. 2019
   

KONCERTNÍ ZÁJEZD žáků a pedagogů z Krška v Přešticích

24. 10. 2019
   

SPOLEČNÝ KONCERT Glasbena šola Krško, ZUŠ Přeštice, 17.00 h

14. 12. 2019
   

Adventní koncert Pěveckého ansámblového sboru – kaple zámek Lužany, 18.00 h

Co již proběhlo

30. 10. 2005
   

MFF Filmák 2005 – Dobřany - Dechový kvintet

01. 11. 2005
   

MFF Filmák 2005 – Přeštice – Dechový kvintet

12. 12. 2005
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Parlásková a p. uč. Mojžíšová

13. 12. 2005
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Rada

14. 12. 2005
   

Vánoční zpívání – náměstí Přeštice – Dětský sbor Hlásek, Dechový kvintet

15. 12. 2005
   

Vánoční koncert ZUŠ Přeštice – sál ZUŠ

19. 12. 2005
   

Vánoční koncert – kostel Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích, Dechový kvintet ZUŠ (poté J. J. Ryba – Česká mše vánoční – Carmina, orchestr a sólisté)

21. 12. 2005
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Čermáková

12. 01. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Hofmanová a p. uč. Hofman

13. 01. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Chadt

19. 01. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. Trojanová, p. uč. Kubal, p. uč. Štengl, p. uč. Davídek

20. 01. 2006
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – sól. a komor. zpěv, dřevěné a žesťové dechové nástroje, bicí nástroje

10. 02. 2006
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sól. a komor. zpěvu - Přeštice

14. 02. 2006
   

Krajské kolo Karlovarský skřivánek ve zpěvu – Plzeň

15. 02. 2006
   

Krajské kolo Karlovarský skřivánek ve zpěvu – Plzeň

15. 02. 2006
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ dech. dřevěné nástroje – Dobřany

18. 02. 2006
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – žestě a bicí nástroje - Blovice

03. 03. 2006
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu – Plzeň

04. 03. 2006
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na žesťové dechové nástroje a na bicí nástroje - Plzeň

07. 04. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka – p. uč. O. Mojžíšová

22. 04. 2006
   

Vystoupení pro delegaci ze Slovinska (Dech. orchestr, Pěvec. sbor, 3 sólisté, taneční odd. starší žákyně, sólo mažoretka) – sál ZUŠ

27. 04. 2006
   

Koncert houslových nadějí – Plzeň (M. Votava)

04. 05. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. D. Rada, L. Chadt

05. 05. 2006
   

Koncert rodáků – 5 žáků ZUŠ – KZ Přeštice

09. 05. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. E. Parlásková

11. 05. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. M. Trojanová, V. Štengl

18. 05. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. M. Kubal, J. Davídek

25. 05. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. J. Hofmanová, K. Hofman

31. 05. 2006
   

3 výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ – sál ZUŠ

01. 06. 2006
   

Absolventský koncert ZUŠ

05. 06. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. A. Zimmel

06. 06. 2006
   

Koncert ZUŠ Plzeň – jih – Masné krámy Plzeň

09. 06. 2006
   

Veřejná třídní přehrávka p. uč. M. Čermáková

20. 11. 2006
   

Veřejná přehrávka třídy p. uč. Jírovcové - ZUŠ Přeštice

13. 12. 2006
   

Zpívání u stromečku, náměstí T.G.M. Přeštice – spoluúčinkuje žesťový kvintet ZUŠ, Hlásek ZUŠ Přeštice

14. 12. 2006
   

Vánoční koncert, sál ZUŠ – sólisté, komor. soubory, Hlásek

15. 12. 2006
   

Veřejná přehrávka třídy p. uč. Čermákové (ZUŠ Přeštice, 17:30 h)

18. 12. 2006
   

Veřejná přehrávka třídy p. uč. Jírovcové (ZUŠ Přeštice, 16:30 h)

19. 12. 2006
   

Veřejná přehrávka tříd p. uč. Rady a p. uč. Kovandy (ZUŠ Přeštice, 17:15 h)

20. 12. 2006
   

Vánoční koncert v Dolní Lukavici – sólisté ZUŠ, Lukaváček

21. 12. 2006
   

Vánoční koncert v kostele ve Vstiši u Dobřan – Hlásek, sólisté ZUŠ (18:00 h)

09. 01. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd p. uč. Trojanové a p. uč. Štengla (ZUŠ Přeštice, 16:00 h)

11. 01. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd p. uč. Chadta a p. uč. Kubala (ZUŠ Přeštice)

19. 01. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd p. uč. Hofmana (ZUŠ Přeštice, 16:30 h)

22. 01. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd p. uč. Zimmela (ZUŠ Přeštice, 17:00 h)

23. 01. 2007
   

Školní kolo soutěže Karlovarský Skřivánek a soutěže ZUŠ - komorní soubory - sál ZUŠ

17. 02. 2007
   

Soutěž Konzervatoře Plzeň – bicí nástroje

19. 02. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy p. uč. Jírovcové - ZUŠ Přeštice

21. 02. 2007
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský Skřivánek - Plzeň

22. 02. 2007
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - komorní soubory - Blovice

16. 03. 2007
   

Soutěž ZUŠ - komorní soubory - krajské kolo Plzeň

23. 03. 2007
   

Vystoupení pro účastníky charitativní činnosti v Přešticích, Hotel Sport, 15:00 h

26. 03. 2007
   

Celostátní kolo soutěže Karlovarský Skřivánek (Karlovy Vary)

26. 03. 2007
   

Soutěž Konzervatoře Plzeň – dechové nástroje

12. 04. 2007
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - komorní soubory - Vysoké Mýto

14. 04. 2007
   

Soutěž Konzervatoře Plzeň – zpěv

17. 04. 2007
   

Vystoupení na vernisáži - Dům historie Přeštice, 17:00 h

28. 04. 2007
   

Vystoupení pro seniory - ZŠ Na Jordáně

16. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy p. uč. Jírovcové - ZUŠ Přeštice, 16:00 h

21. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy E. Parláskové - ZUŠ Přeštice, 17:30 h

24. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd L. Chadta a M. Kubala - ZUŠ Přeštice, 17:00 h

25. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy K. Hofmana - ZUŠ Přeštice, 16:30 h

28. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd M. Benešové a V. Štengla - ZUŠ Přeštice, 16:00 h

31. 05. 2007
   

Veřejná přehrávka tříd D. Rady a V. Kovandy - ZUŠ Přeštice, 17:00 h

06. 06. 2007
   

3 výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ z Přeštic a okolí - sál ZUŠ

07. 06. 2007
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

11. 06. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy A. Zimmela - ZUŠ Přeštice, 17:00 h

14. 06. 2007
   

Koncert ZUŠ Plzeň-jih - Masné krámy Plzeň

15. 06. 2007
   

Veřejná přehrávka třídy M. Čermákové - ZUŠ Přeštice, 17:00 h

16. 06. 2007
   

Zahájení MČR v Mažoretkovém sportu - Dechový orchestr, 13:30 h

23. 11. 2007
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Chadt a Šmat (16:30 h)

29. 11. 2007
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Rada a Kovanda (17:00 h)

12. 12. 2007
   

Vánoční zpívání koled - Hlásek ZUŠ Přeštice, Dechový kvintet ZUŠ, sbory ZŠ, Carmina. Náměstí Přeštice, 16:00 h

13. 12. 2007
   

Vánoční koncert ZUŠ Přeštice – sál školy, 17:00 h

14. 12. 2007
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Čermáková (18:00 h)

10. 01. 2008
   

Školní kolo soutěže ve zpěvu "Karlovarský skřivánek" (14:00 h)

10. 01. 2008
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Benešová, p. uč. Štengl (16:00 h)

11. 01. 2008
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Parlásková, p. uč. Hofman, p. uč. Šmat (16:30 h)

17. 01. 2008
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Jírovcová, Jungmannová (15:30 h)

24. 01. 2008
   

Školní kolo soutěže ZUŠ - klavír, housle, akordeon

28. 01. 2008
   

Třídní přehrávka žáků - p. uč. Zimmel (17:00 h)

06. 02. 2008
   

Krajské kolo pěvecké soutěže "Karlovarský skřivánek" - Plzeň, od 10:00 h

20. 02. 2008
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon - Nepomuk (odpoledne)

22. 02. 2008
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír - Dobřany (od 9:00 h)

28. 02. 2008
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle a kytaru - Přeštice (od 9:00 h)

07. 03. 2008
   

Setkání s koledníky - vystoupení sólistů ZUŠ – Hotel SPORT (15:30 h)

02. 04. 2008
   

Vystoupení žáků HO - Praha (19:30 h)

03. 04. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Jírovcové - ZUŠ Přeštice, 15:30 h

08. 04. 2008
   

Vystoupení žáků HO - Akce města Přeštice - sál KZ (16:00 h)

15. 04. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Jungmannové, p. uč. Štengla, 16:00 h

19. 04. 2008
   

Vystoupení žáků HO pro seniory - Přeštice

24. 04. 2008
   

Vystoupení žáků HO pro seniory - Plzeň

28. 04. 2008
   

Vystoupení žáků HO pro seniory - Plzeň

14. 05. 2008
   

Koncert maminkám (s Minihláskem) - KZ Přeštice, 17:00 h

21. 05. 2008
   

Třídní přehrávka tříd p. uč. Parláskové, p. uč. Hofmana, p. uč. Šmata, 16:30 h

23. 05. 2008
   

Třídní přehrávka třídy p. uč. Chadta, 16:30 h

29. 05. 2008
   

Absolventský koncert - sál školy, 17:00 h

30. 05. 2008
   

Třídní přehrávka třídy p. uč. Bečváře, 17:00 h

30. 05. 2008
   

Třídní přehrávka třídy p. uč. Čermákové, 18:00 h

02. 06. 2008
   

Třídní přehrávka třídy p. uč. Zimmela, 17:30 h

02. 06. 2008 - 06. 06. 2008
   

Závěrečné postupové zkoušky - ZUŠ Přeštice (od 13:00 h)

05. 06. 2008
   

Koncert ZUŠ Plzeň-jih, Masné krámy Plzeň, 16:30 h

19. 06. 2008
   

Den hudby - sólisté ZUŠ, klubovna OÚ Dolní Lukavice, 17:00 h

25. 06. 2008
   

Vystoupení žáků HO pro seniory - Plzeň

24. 10. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Loudové – sál ZUŠ

28. 10. 2008
   

Kvintent ZUŠ - vystoupení u Lípy svobody, 10:00 h

01. 12. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Jungmannové – 16:00 h

04. 12. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Kovandy a Rady – 17:00 h

11. 12. 2008
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál školy, 17:00 h (vystoupí žáci hudebního oboru a Minihlásek)

12. 12. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Čermákové – 18:00 h

19. 12. 2008
   

Třídní přehrávka p. uč. Jírovcové – 15:30 h

08. 01. 2009
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – zpěv, bicí nástr., Karlovarský skřivánek – 17:00 h

09. 01. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadta a Štengla – 16:00 h

09. 01. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Parláskové, Hofmana a Šmata – 17:00 h

12. 01. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Zimmela – 18:00 h

15. 01. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečváře – 17:00 h

22. 01. 2009
   

Školní kolo soutěže ZUŠ dechové nástroje – 17:00 h

11. 02. 2009
   

Karlovarský skřivánek – krajské kolo Plzeň – 10:00 h

16. 02. 2009
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv – Přeštice – 9:00 h

18. 02. 2009
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – dech. dřev. nástroje - Dobřany – 9:00 h

20. 02. 2009
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – žesť. dech. nástr., bicí nástr. - Blovice – 9:00 h

05. 03. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadta – 16:30 h

07. 03. 2009
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové žesťové nástroje, bicí nástroje - Plzeň

19. 03. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Loudové – 16:30 h

20. 03. 2009 - 22. 03. 2009
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové dřevěné nástroje - Plzeň

28. 03. 2009
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – sól. a komor. zpěv - Plzeň – 9:00 h

28. 03. 2009
   

Plzeňský akordeon - soutěž akordeonistů - Plzeň

04. 04. 2009
   

Vystoupení pro seniory – ZŠ Na Jordáně – žáci HO ZUŠ Přeštice

18. 04. 2009
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro Charitu Přeštice

20. 04. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Jungmannové – 16:00 h

23. 04. 2009
   

Koncert houslových nadějí - Muzeum Plzeň

23. 04. 2009
   

Koncert kytaristů - Muzeum Plzeň - 17:00 h

23. 04. 2009
   

Koncert kytaristů – Muzeum Plzeň - 17:00 h

15. 05. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Jírovcové – 16:00 h

16. 05. 2009
   

Soutěž Konzervatoře - pěvecké odd. ZUŠ - Muzeum Plzeň

21. 05. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengla – 17:00 h

23. 05. 2009
   

Plzenecké housličky - Soutěž houslistů - Starý Plzenec

29. 05. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Parláskové a p. uč. Šmata – 16:00 h

01. 06. 2009 - 05. 06. 2009
   

Postupové zkoušky ZUŠ

04. 06. 2009
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

05. 06. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Čermákové – 18:00 h

08. 06. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Zimmela – 18:00 h

11. 06. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Rady a Kovandy – 17:00 h

18. 06. 2009
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečváře – 17:00 h

28. 10. 2009
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži – malý sál KKC Přeštice, 16:00 h

28. 10. 2009
   

Vystoupení Žesťového kvintetu – náměstí Přeštice, 15:00 h

05. 11. 2009
   

Vystoupení žáků ZUŠ, velký sál KKC Přeštice, 09:00 h

10. 12. 2009
   

Vánoční koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

11. 12. 2009
   

Třídní přehrávka - p. uč. Čermáková, 18:00 h

12. 12. 2009
   

Zlatá struna - soutěž ve zpěvu s doprovodem kytary - Plzeň

15. 12. 2009
   

Školní kolo – soutěže ZUŠ, Karlovarský skřivánek, 17:00 h

16. 12. 2009
   

Pěvecké odd. ZUŠ – vystoupení v Privamedu v Plzni

17. 12. 2009
   

Třídní přehrávka - p. uč. Rada, Chadt, Štengl, 18:00 h

07. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Malinová, 18:00 h

14. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Hofmanová, 17:00 h

21. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Hofman, Šmat, Parlásková, 17:00 h

25. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 17:00 h

26. 01. 2010
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – komorní soubory – Blovice, 10:00 h

27. 01. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro důchodce - Plzeň

29. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Jírovcové, 15:30 h

17. 02. 2010
   

Krajské kolo – Karlovarský skřivánek, Plzeň, 10:00 h

06. 03. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro charitu - Hotel Sport Přeštice

13. 03. 2010
   

Plzeňský akordeon - Plzeň

30. 03. 2010
   

Koncert kytaristů ZUŠ PK - ZUŠ B. Smetany - Zábělská ul., 18:30 h

15. 04. 2010
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - Kvartet bicích - Liberec

17. 04. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro Charitu Přeštice - ZŠ Na Jordáně, 14:00 h

19. 04. 2010
   

Vystoupení žáků hudebního oboru pro Slovince - sál ZUŠ, 14:00 h

19. 04. 2010 - 21. 04. 2010
   

Návštěva souborů ze Slovinska

20. 04. 2010
   

Koncert Slovinci a Dech. orchestr ZUŠ - sál KKC Přeštice, 18:00 h

29. 04. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Parlásková a p. uč. Šmat, 17:00 h

13. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Hofmanová, p. uč. Hofman, 17:00 h

20. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Rada, Chadt, Štengl, 17:00 h

27. 05. 2010
   

Absolventský koncert ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

28. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Čermáková, 18:00 h

29. 05. 2010
   

Plzenecké housličky – Starý Plzenec

31. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 17:00 h

31. 05. 2010 - 04. 06. 2010
   

Postupové zkoušky ZUŠ

06. 06. 2010
   

Koncert ZUŠ Plzeň-jih, Plzeň - Masné krámy, 10:30 h

10. 06. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Bečvář, 17:00 h

17. 06. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Jírovcová, 17:00 h

říjen 2010
   

Výtvarný obor - soutěž na téma Postavičky z filmů J. Poláka - MFF

14. 10. 2010
   

Vystoupení na vernisáži - Kvartet bicích - Dům hudby Plzeň

17. 10. 2010
   

Účast žáků ZUŠ Přeštice v symfonickém orchestru žáků ZUŠ PK

23. 10. 2010
   

Účast žáků ZUŠ Přeštice v symfonickém orchestru žáků ZUŠ PK

24. 10. 2010
   

Koncert symfonického orchestru s účastí žáků ZUŠ Přeštice - KD Klatovy, 19:30 h

29. 10. 2010 - 30. 10. 2010
   

Účast žáků ZUŠ na Big Bandové dílně - Plzeň

30. 10. 2010
   

Koncert Big Bandu s účastí žáků ZUŠ Přeštice - Dům hudby Plzeň

25. 11. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži - Dům historie

27. 11. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ - knihovna Přeštice

02. 12. 2010
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada, p. uč. Chadt, p. uč. Štengl, 17:00 h

09. 12. 2010
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, p. uč. Šmat, 17:00 h

15. 12. 2010
   

Zpívání u stromečku - nám. Přeštice - Hlásek ZUŠ Přeštice, Kvintet ZUŠ, 16:00 h

16. 12. 2010
   

Vánoční koncert ZUŠ, 17:00 h

17. 12. 2010
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermáková, 18:00 h

06. 01. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Malinová, 18:00 h

10. 01. 2011
   

Školní kolo soutěže ve zpěvu Karlovarský skřivánek - sál ZUŠ

13. 01. 2011
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečvář, 18:00 h

17. 01. 2011
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 18:00 h

20. 01. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová, p. uč. Hofman, 17:00 h

27. 01. 2011
   

Školní kolo soutěže ZUŠ - klavír, housle, kytara, akordeon - sál ZUŠ

09. 02. 2011
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský skřivánek - 15. ZŠ Plzeň

28. 02. 2011
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - housle, kytara - ZUŠ Přeštice, 9:00 h

01. 03. 2011
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - klavír - ZUŠ Dobřany

02. 03. 2011
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - akordeon - ZŠ Nepomuk

23. 03. 2011
   

Celostátní kolo Karlovarský skřivánek – Karlovy Vary

26. 03. 2011
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - akordeony - ZUŠ Plzeň

02. 04. 2011
   

Vystoupení pro Charitu Přeštice - ZŠ Na Jordáně, 14:00 h

05. 04. 2011
   

Vystoupení na Veřejném fóru - KKC Přeštice

12. 04. 2011
   

Vystoupení kytarového a pěveckého oddělení - Plzeň, 19:00 h

16. 04. 2011
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - kytara - ZUŠ Plzeň

28. 04. 2011
   

Koncert žáků ZUŠ v Pečovatelském domě v Přešticích

28. 04. 2011
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada, p. uč. Chadt, 17:00 h

05. 05. 2011
   

Třídní přehrávka - pí uč. Mikulková, 17:30 h

12. 05. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, p. uč. Šmat, 17:00 h

19. 05. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová, 17:00 h

22. 05. 2011
   

Koncert ZUŠ Plzeň-jih - žáci ZUŠ Přeštice, 10:30 h

26. 05. 2011
   

Absolventský koncert ZUŠ, 17:00 h

27. 05. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermáková, 18:00 h

30. 05. 2011 - 03. 06. 2011
   

Postupové zkoušky ZUŠ

02. 06. 2011
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečvář, 18:00 h

23. 06. 2011
   

Třídní přehrávka pí uč. Malinová, 18:30 h

01. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - p. uč. Chadt, p. uč. Rada, p. uč. Štengl, 17:00 h

08. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - pí uč. Mikulková, p. uč. Hasnedl, 16:30 h

09. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - pí uč. Parlásková, pí uč. Živná, p. uč. Šmat, 16:30 h

12. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 18:00 h

13. 12. 2011
   

Koncert Dechového kvintetu ZUŠ Přeštice - kaple Lužany

15. 12. 2011
   

Vánoční koncert - sál ZUŠ, 17:00 h

16. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - pí uč. Čermáková, 18:00 h

22. 12. 2011
   

Třídní přehrávka - p. uč. Bečvář, 18:00 h

12. 01. 2012
   

Školní kolo soutěže ZUŠ - dechové a bicí nástroje, sál ZUŠ 17:00 h

19. 01. 2012
   

Školní kolo soutěže ZUŠ - zpěv a Karlovarský skřivánek, sál ZUŠ 17:00 h

26. 01. 2012
   

Třídní přehrávka - pí uč. Hofmanová, 17:00 h

06. 02. 2012
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje - Dobřany

10. 02. 2012
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv - Přeštice

17. 02. 2012
   

Krajské kolo pěvecké soutěže - Karlovarský skřivánek - Plzeň

08. 03. 2012
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - bicí nástroje, Plzeň

17. 03. 2012 - 18. 03. 2012
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv - Plzeň

27. 04. 2012 - 29. 04. 2012
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ sól., komorní zpěv - Turnov

03. 05. 2012
   

Třídní přehrávka - pí uč. Mikulková, p. uč. Hasnedl, 17:00 h

17. 05. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt, 17:00 h

24. 05. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová, 17:00 h

25. 05. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, pí uč. Živná, p. uč. Šmat

31. 05. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečvář, 17:00 h

03. 06. 2012
   

Koncert ZUŠ Plzeň jih - Masné krámy Plzeň, 10:30 h

04. 06. 2012 - 08. 06. 2012
   

Postupové zkoušky ZUŠ

07. 06. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Zimmel, 17:00 h

13. 06. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Malečková, 16:00 h

15. 06. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermáková, 18:00 h

21. 06. 2012
   

Absolventský koncert ZUŠ

03. 09. 2012
   

Slavnostní setkání - ZŠ Na Jordáně - Dechový kvintet ZUŠ, 11:00 h

02. 10. 2012
   

Vernisáž - Ansámblový pěvecký soubor – Dům historie, 17:00 h

29. 11. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, Živná, p. uč. Šmat - sál ZUŠ, 17:30 h

03. 12. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada - sál ZUŠ, 18:00 h

06. 12. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermáková - sál ZUŠ, 17:30 h

10. 12. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt - sál ZUŠ, 18:00 h

13. 12. 2012
   

Vánoční koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

15. 12. 2012
   

Vystoupení žáků ZUŠ v ČRo Plzeň

18. 12. 2012
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengl - sál ZUŠ, 17:30 h

19. 12. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Malečková - sál ZUŠ, 17:00

20. 12. 2012
   

Třídní přehrávka pí uč. Mikulková, p. uč. Hasnedl - sál ZUŠ, 17:30 h

10. 01. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová, Klailová - sál ZUŠ, 17:30 h

14. 01. 2013
   

Třídní přehrávka p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:00 h

17. 01. 2013
   

Třídní přehrávka p. uč. Bečvář - sál ZUŠ, 17:00 h

22. 01. 2013
   

Školní kolo soutěže ZUŠ a Karlovarský skřivánek – sál ZUŠ, 16:30 h

22. 01. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži - dům historie Přeštice, 17:00 h

24. 01. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro seniory - Plzeň

12. 02. 2013
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – Dobřany, 9:00 h

21. 02. 2013
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský skřivánek - Plzeň

23. 03. 2013
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ - akordeony

16. 04. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ – vernisáž DH Přeštice, 17:00 h

20. 04. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro seniory – KKC Přeštice

20. 04. 2013 - 23. 04. 2013
   

Soustředění tanečního oddělení

15. 05. 2013
   

Třídní přehrávka pí.uč. Malečková-sál ZUŠ, 16:30 h

17. 05. 2013
   

Třídní přehrávka – p.uč.Štengl – sál ZUŠ, 17:30 h

24. 05. 2013
   

Vystoupení Ansámblového pěveckého souboru – Noc kostelů 2013, kostelík Vícov

27. 05. 2013
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada – sál ZUŠ, 18:00 h

31. 05. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 16:00 h

01. 06. 2013
   

Vystoupení Dechového kvartetu ZUŠ - Přeštice

03. 06. 2013 - 07. 06. 2013
   

Postupové zkoušky

04. 06. 2013
   

Výchovný koncert pro MŠ - sál ZUŠ, 8:40 a 10:00 h

05. 06. 2013
   

Výchovný koncert pro MŠ - sál ZUŠ, 9:00 a 10:00 h

06. 06. 2013
   

Třídní přehrávka p.uč. Chadt – sál ZUŠ, 17:00 h

09. 06. 2013
   

Koncert ZUŠ Plzeň jih – Masné krámy Plzeň, 10:30 h

13. 06. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, Živná, p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

13. 06. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ v rámci Dne hudby – Dolní Lukavice, 17:00 h

14. 06. 2013
   

Třídní přehrávka pí.uč. Čermáková – sál ZUŠ, 17:30 h

20. 06. 2013
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

24. 06. 2013
   

Třídní přehrávka pí. uč. Mikulková, p. uč. Hasnedl - sál ZUŠ, 18:00 h

05. 10. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ – 10. výročí Lukaváčku - Dolní Lukavice

14. 10. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ v KKC – Vyhlášení fotografické soutěže, 17:00 h

18. 10. 2013 - 20. 10. 2013
   

Návštěva žáků a učitelů z Hudební školy v Kršku (Slovinsko)

22. 11. 2013
   

Třídní přehrávka – p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 16:30 h

28. 11. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, pí uč. Živná, p. uč. Šmat - sál ZUŠ, 17:00 h

30. 11. 2013
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Knihovna Přeštice, 13:00 h

06. 12. 2013
   

Třídní přehrávka – p. uč. Štengl – sál ZUŠ, 15:30 h

09. 12. 2013
   

Třídní přehrávka p. uč. Rady – sál ZUŠ, 18:00 h

13. 12. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermákové – sál ZUŠ, 17:00 h

17. 12. 2013
   

Třídní přehrávka pí uč. Malečkové – sál ZUŠ, 16:15 h

17. 01. 2014
   

Školní kolo soutěže ZUŠ a Karlovarský skřivánek, 14:00 h

17. 01. 2014
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 01. 2014
   

Třídní přehrávka p. uč. Zimmel, p. uč. Hasnedl, 17:00 h

23. 01. 2014
   

Školní kolo soutěže ZUŠ (klavír, kytara), 17:00 h

14. 02. 2014
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ - kytara, housle – ZUŠ Přeštice

26. 02. 2014
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – klavír – ZUŠ Dobřany

27. 02. 2014
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský skřivánek, 10:00 h

28. 02. 2014
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – housle, kytara – ZUŠ Přeštice

22. 03. 2014
   

Soutěž akordeonů – Plzeňský akordeon

28. 03. 2014 - 29. 03. 2014
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – klavír - Plzeň

05. 04. 2014
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – kytara - Plzeň

24. 04. 2014
   

Třídní přehrávka p.uč. Chadt – sál ZUŠ, 17:00 h

24. 04. 2014
   

Výchovný koncert pro MŠ a ZŠ

25. 04. 2014
   

Třídní přehrávka p.uč. Štengl – sál ZUŠ, 15:00 h

26. 05. 2014
   

Třídní přehrávka pí uč. Parlásková, pí uč. Živná, p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:30 h

30. 05. 2014
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 16:00 h

02. 06. 2014
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada – sál ZUŠ, 17:30 h

02. 06. 2014 - 06. 06. 2014
   

Postupové zkoušky žáků ZUŠ

07. 06. 2014
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Dům historie Přeštice, 14:00 h

09. 06. 2014
   

Výchovný koncert pro MŠ a ZŠ – sál ZUŠ

10. 06. 2014
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ

10. 06. 2014
   

Výchovný koncert pro MŠ a ZŠ – sál ZUŠ

11. 06. 2014
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Radnice (pasování prvňáčků na čtenáře)

12. 06. 2014
   

Koncert žáků ZUŠ v Dolní Lukavici, 17:00 h

13. 06. 2014
   

Třídní přehrávka pí uč. Malečková – sál ZUŠ, 15:30 h

19. 06. 2014
   

Absolventský koncert žáků ZUŠ Přeštice – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 06. 2014
   

Třídní přehrávka pí uč. Čermáková – sál ZUŠ, 17:30 h

23. 06. 2014
   

Třídní přehrávka p. uč. Špelina – sál ZUŠ, 17:00 h

14. 10. 2014
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži – Dům historie, 17:00 h

18. 10. 2014
   

Vystoupení žáků ZUŠ - Lužany, 14:00 h

22. 11. 2014
   

Koncert žáků ZUŠ pro hosty ze SRN – Dům historie, 10:30 h

25. 11. 2014
   

Vystoupení žáků p. uč. Štengla – Dům historie, 17:00 h

30. 11. 2014
   

Vystoupení Kvarteta bicích nástrojů – náměstí TGM Přeštice, 18:00 h

11. 12. 2014
   

Vánoční koncert ZUŠ – aula ZŠ Na Jordáně, 17:00 h

12. 12. 2014
   

Koncert s Jankem Ledeckým - HLÁSEK – Sokolovna Přeštice, 19:00 h

18. 12. 2014
   

Třídní přehrávka – pí uč. Čermáková – sál ZUŠ, 17:30 h

14. 01. 2015
   

Školní kolo soutěže ZUŠ (sólový a komorní zpěv, Karlovarský skřivánek) – sál ZUŠ, 15:00 h

15. 01. 2015
   

Třídní přehrávka – p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

19. 01. 2015
   

Školní kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje, bicí nástroje – sál ZUŠ, 15:00 h

06. 02. 2015
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv – ZUŠ Přeštice

12. 02. 2015
   

Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek - Plzeň

13. 02. 2015
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – dechové žesťové nástroje, bicí nástroje - DDM Blovice

04. 03. 2015
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na bicí nástroje - Domažlice

07. 03. 2015 - 08. 03. 2015
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv – Plzeň

22. 03. 2015
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na dřevěné dech. nástroje – Plzeň

25. 03. 2015
   

Třídní přehrávka pí uč. Živná, p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 18:00 h

28. 03. 2015
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na žesťové dech. nástroje – Plzeň

28. 03. 2015
   

Soutěž Plzeňský akordeon - Plzeň

01. 04. 2015
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 17:30 h

15. 04. 2015
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová – sál ZUŠ

18. 04. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ na Setkání seniorů – ZŠ Přeštice

15. 05. 2015 - 17. 05. 2015
   

Ústřední kolo soutěže ZUŠ – hra na bicí nástroje - Praha

21. 05. 2015 - 24. 05. 2015
   

Ústřední kolo soutěže ZUŠ – hra na dechové nástroje - Liberec

24. 05. 2015
   

Koncert ZUŠ Plzeň jih – Masné krámy, 10:30 h

27. 05. 2015
   

Koncert pěveckého oddělení v Domově seniorů - Plzeň

27. 05. 2015
   

Třídní přehrávka p. uč. Rada - sál ZUŠ

29. 05. 2015
   

Noc kostelů – vystoupení žáků ZUŠ - kostelík Vícov

29. 05. 2015
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengl – zkušebna ZUŠ

01. 06. 2015 - 05. 06. 2015
   

Postupové zkoušky

02. 06. 2015
   

Výchovný koncert pro MŠ a ZŠ – sál ZUŠ

03. 06. 2015
   

Den otevřených dveří ZUŠ Přeštice, 14 - 19 h

03. 06. 2015
   

Výchovný koncert pro MŠ a ZŠ – sál ZUŠ

04. 06. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ – knihovna Přeštice

06. 06. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ v Domě historie Přešticka

11. 06. 2015
   

Absolvenstský koncert Lukáše Vladaře + hosté (pí uč. Živná, p. uč. Šmat) – sál ZUŠ, 18:30 h

16. 06. 2015
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 16:30 h

17. 06. 2015
   

Třídní přehrávka pí uč. Malečková – sborová zkušebna, 15:30 h

17. 06. 2015
   

Třídní přehrávka pí uč. Živná, 18:00 h

18. 06. 2015
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 06. 2015
   

Koncert žáků hudebního oboru pro Jeho Excelenci Msgre. RNDr. Františka Radkovského, plzeňského biskupa - Dům historie, 9:30 h

19. 06. 2015
   

Koncert ke Dni hudby – klubovna v Dolní Lukavici, 17:00 h

25. 06. 2015
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

29. 06. 2015
   

Vystoupení Ivety Krýslové – pořad Osobnosti na slovíčko - KKC, 19:00 h

30. 06. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ v MŠ Příchovice – v rámci Vesnice roku, 12:30 h

15. 10. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži Přešticko ve fotografii, 17:00 h

26. 10. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Oslavy výročí J. J. Ryby - Přeštice, 17:00 h

14. 11. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ na Juniorfestu - Přeštice

07. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Parlásková, pí.uč. Trojanová – sál ZUŠ, 17:15 h

08. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 17:00 h

12. 12. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Knihovna Přeštice, 13:00 h

14. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Živná, p.uč. Šmat, 17:30 h

15. 12. 2015
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál školy, 17:00 h

18. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Carreňo Plaza – sál ZUŠ, 17:00 h

15. 01. 2016
   

Třídní přehrávka – pí uč. Hofmanová (EKN) – sál ZUŠ, 16:00 h

18. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p.uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:30 h

19. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 17:00 h

22. 01. 2016
   

Třídní přehrávka – pí uč. Hofmanová (akordeon) – sál ZUŠ, 16:00 h

25. 01. 2016
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – EKN, kom. soubory dech. nástr. – sál ZUŠ, 17:00 h

27. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

12. 02. 2016
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – komorní hra s převahou dechových dřevěných nástrojů – ZUŠ Dobřany

15. 02. 2016
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – akordeony – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 02. 2016
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský skřivánek - Plzeň

19. 02. 2016
   

Oblastní kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN – ZUŠ Nýřany

03. 03. 2016
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon – ZUŠ Přeštice

08. 03. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Veřejné fórum města Přeštice - KKC, 16:00 h

18. 03. 2016
   

Soutěž ZUŠ ve sborovém zpěvu – komorní sbor MINIHLÁSEK, komorní sbor HLÁSEK - Rokycany

19. 03. 2016
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN - Plzeň

21. 03. 2016
   

Celostátní kolo soutěže Karlovarský skřivánek – Karlovy Vary

23. 03. 2016
   

Vystoupení žáků akordeonového oddělení – Dolní Lukavice, 9:00 h

02. 04. 2016 - 03. 04. 2016
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon - Plzeň

09. 04. 2016
   

Vystoupení akordeonové třídy – Pečovatelský dům Přeštice

22. 04. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ - Snopoušovy

květen 2016
   

Vystoupení žáků akordeonového odd. – Pečovatelský dům Přeštice

02. 05. 2016
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Živná, p.uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:30 h

10. 05. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

16. 05. 2016
   

Absolventský koncert Ivety KRÝSLOVÉ – sál ZUŠ, 17:30 h

30. 05. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parlásková, pí. uč. Benešová – sál ZUŠ, 17:15 h

07. 06. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 17:00 h

10. 06. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Malečková – sál ZUŠ, 16:30 h

14. 06. 2016
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

25. 06. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Horní Lukavice

01. 07. 2016
   

Koncert v Nittenau – Dechový orchestr ZUŠ Přeštice

14. 09. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – ČSOB Přeštice, 16:00 h

01. 10. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – DPS Přeštice

26. 11. 2016
   

Adventní koncert – vystoupení žáků ZUŠ - Dnešice, 16:30 h

04. 12. 2016
   

Adventní koncert – Ansámblový soubor a Jan Karásek – Vícov, 16:00 h

06. 12. 2016
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

06. 12. 2016
   

Vystoupení žáků oddělení bicích nástrojů – Masar. nám. Přeštice

07. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – ZŠ Rebcova ul.

10. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Den pro dětskou knihu – Knihovna Přeštice, 13:00 h

12. 12. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Šmata – zkušebna č. 18, 16:30 h

12. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parláskové – třída č. 13, 16:30 h

13. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Živné – sál ZUŠ, 16:30 h

15. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – kostel Dolní Lukavice, 17:00 h

19. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Benešové – zkušebna č. 18, 16:30 h

20. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Klailové a p. uč. Rady, 16:30 h

10. 01. 2017
   

Třídní přehrávka EKN pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

17. 01. 2017
   

Třídní přehrávka akordeonů pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 01. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Malečkové – zkušebna č. 18, 16:30 h

24. 01. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Otta – sál ZUŠ, 17:00 h

07. 02. 2017
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – hra na klavír – sál školy, 16:00 h

08. 02. 2017
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru, hra na housle, pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek – zkušebna č. 18, 16:00 h

03. 03. 2017
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru – ZUŠ Přeštice, 9:00 h

10. 03. 2017
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na housle – ZUŠ Starý Plzenec, 9:00 h

18. 03. 2017
   

Plzeňský akordeon – 1. ZUŠ Plzeň

18. 03. 2017 - 19. 03. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na klavír - Plzeň

20. 03. 2017
   

Celostátní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek – K. Vary

01. 04. 2017 - 02. 04. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na housle – 1. ZUŠ Plzeň – Lobzy, 9.00 h

08. 04. 2017 - 09. 04. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru - Plzeň

25. 04. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Benešové – sál ZUŠ, 17:00 h

27. 04. 2017
   

Výchovný koncert pro ZŠ Dolní Lukavice, 9:00 h

02. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

09. 05. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

12. 05. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 18:00 h

12. 05. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengl – zkušebna č. 18, 15:00 h

16. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Šimůnek – sál ZUŠ, 17:00 h

16. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – pí. uč. Klailová, p. uč. Rada - sál ZUŠ, 17:00 h

22. 05. 2017
   

Výchovný koncert pro ZŠ – sál ZUŠ

23. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

23. 05. 2017
   

Výchovný koncert pro MŠ - sál ZUŠ

26. 05. 2017 - 28. 05. 2017
   

Koncertní zájezd pedagogického sboru – Krško (Slovinsko)

29. 05. 2017 - 02. 06. 2017
   

Talentové přijímací zkoušky, Postupové zkoušky

30. 05. 2017
   

KONCERT ZUŠ Open – sál ZUŠ, 17:00 h

06. 06. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:00 h

08. 06. 2017
   

Koncert akordeonových souborů - Nebílovy

08. 06. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ – pasování prvňáčků na čtenáře – MěÚ

13. 06. 2017
   

Absolventský koncert žáků ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

19. 06. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parlásková – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 06. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Živná – sál ZUŠ, 17:00 h

14. 10. 2017
   

23. výroční koncert Dechového orchestru ZUŠ Přeštice, host – Městská kapela z Nittenau – sál KKC, 16:30 h

17. 10. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži – Dům historie Přeštice, 17:00 h

20. 11. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadta – sál ZUŠ, 17:00 h

28. 11. 2017
   

Třídní přehrávka pí.uč. Benešová – sál ZUŠ, 17:00 h

01. 12. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Charitativní jarmark – KKC Přeštice

01. 12. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Charitativní jarmark – KKC Přeštice, 15:00 a 17:00 h

05. 12. 2017
   

Třídní přehrávka pí uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 16:30 h

09. 12. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Den pro dětskou knihu - Knihovna Přeštice, 13:00 h

10. 12. 2017
   

Adventní koncert – Pěvecký ansámblový sbor ZUŠ Přeštice, žáci ZUŠ – kostel Vícov, 16:00 h

11. 12. 2017
   

Vánoční koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 12. 2017
   

Třídní přehrávka pí uč. Živná – sál ZUŠ, 17:00 h

19. 12. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

22. 12. 2017
   

Vánoční koncert – kostel Dolní Lukavice

09. 01. 2018
   

Školní kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu, Karlovarský skřivánek, 16:00 h

12. 01. 2018
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengl – zkušebna č. 18, 15:00 h

15. 01. 2018
   

Třídní přehrávka pí uč. Bouřilová – sál ZUŠ, 16:00 h

15. 01. 2018
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17:00 h

16. 01. 2018
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – dechové a bicí nástroje, 16:00 h

22. 01. 2018
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:00 h

23. 01. 2018
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

06. 02. 2018
   

Třídní přehrávka p. uč. Šimůnek – sál ZUŠ, 17:00 h

13. 02. 2018
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje – ZUŠ Dobřany, 9:00 h

15. 02. 2018
   

Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek – Plzeň

16. 02. 2018
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – sólový a komorní zpěv – ZUŠ Přeštice, 9:00 h

03. 03. 2018 - 04. 03. 2018
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na dechové žesťové nástroje – Plzeň

17. 03. 2018
   

Soutěž Plzeňský akordeon - Plzeň, 8:00 h

17. 03. 2018 - 18. 03. 2018
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – Sólový zpěv

24. 03. 2018
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – Hra na příčnou flétnu – Plzeň

25. 03. 2018
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – Hra na saxofon – Plzeň

26. 03. 2018
   

Celostátní kolo Karlovarský skřivánek - K. Vary

03. 04. 2018
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na bicí nástroje – Domažlice

10. 04. 2018
   

Výtvarný obor – Jak se dělá hrneček – exkurze pro MŠ Přeštice, 10:00 h

14. 04. 2018
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro seniory – ZŠ Přeštice, 14:00 h

15. 04. 2018
   

Koncert vítězů krajského kola – dech. nástroje – Dům hudby Plzeň, 15:00 h

27. 04. 2018 - 29. 04. 2018
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - sólový zpěv - Turnov

02. 05. 2018 - 06. 05. 2018
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - hra na saxofon - Praha

14. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí uč. Bouřilová – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 05. 2018 - 19. 05. 2018
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - hra na bicí nástr. Holice

21. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí.uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17:00 h

21. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí.uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17:30 h

22. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí.uč. Benešová – sál ZUŠ, 17:00 h

24. 05. 2018
   

KONCERT ZUŠ OPEN – Masarykovo náměstí Přeštice, 15:00 h

25. 05. 2018
   

Noc kostelů – žáci ZUŠ – Skočice

28. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí uč. Hofmanová (akordeon) – sál ZUŠ, 17:00 h

29. 05. 2018
   

Třídní přehrávka pí.uč. Klailová, p.uč. Rada – sál ZUŠ, 16:30 h

04. 06. 2018
   

Třídní přehrávka p.uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

04. 06. 2018 - 08. 06. 2018
   

Přijímací talentové a Postupové zkoušky

11. 06. 2018
   

Třídní přehrávka p.uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

12. 06. 2018
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

04. 12. 2018
   

Třídní přehrávka pí. uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 16.30 h

10. 12. 2018
   

Třídní přehrávka p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17.00 h

11. 12. 2018
   

Třídní přehrávka pí uč. Šmatová Živná – sál ZUŠ, 17.00 h

17. 12. 2018
   

Třídní přehrávka pí. uč. Michalcová – sál ZUŠ, 17.00 h

18. 12. 2018
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál školy, 16.30 h

09. 01. 2019
   

Třídní přehrávka pí. uč Benešová – sál ZUŠ, 17.00 h

14. 01. 2019
   

Třídní přehrávka pí. Uč. Hofmanová – sál ZUŠ, 17.00 h

15. 01. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17.00 h

16. 01. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 17.00 h

21. 01. 2019
   

Třídní přehrávka pí. uč Viktorová, p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17.00 h

22. 01. 2019
   

Školní kolo Karlovarský skřivánek– sál ZUŠ

22. 01. 2019
   

Třídní přehrávka p. uč. Sup – sál ZUŠ, 17.00 h

25. 01. 2019
   

Třídní přehrávka žáků P. Kučery a A. Koláře ze třídy J. Hofmanové – č. 18, 16.00 h

30. 01. 2019
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – hra na EKN a akordeon – zkušebna č. 18

21. 02. 2019
   

Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek – 15. ZŠ Plzeň, 14.00 h

22. 02. 2019
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na akordeon – ZUŠ Dobřany, 14.00 h

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com