Základní umělecká škola Přeštice

Kalendář - školní rok 2016/2017

září 2016 - červen 2017
   

Stálá expozice výtvarného oboru (září - červen): Komerční banka Přeštice, Spořitelna Přeštice, Hodinářství Přeštice - nám. TGM, Lékárna v Husovce, Prodejna textilu - nám. TGM, dirty Harry Burger - Komenského ul.

14. 09. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – ČSOB Přeštice, 16:00 h

17. 09. 2016
   

Vystoupení Dechového orchestru a mažoretek – Beroun

24. 09. 2016
   

Vystoupení Dechového orchestru a mažoretek – Vejvodova Zbraslav

01. 10. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – DPS Přeštice

08. 10. 2016
   

Vystoupení HLÁSEK – Přeštický kanec

18. 10. 2016
   

Výtvarný obor – Exkurze žáků VO do Galerie Jiřího Trnky – Výstava Unie výtvarných umělců – Plzeň

28. 10. 2016
   

Lampionový průvod – Dechový orchestr ZUŠ – Přeštice

listopad 2016
   

Výtvarný obor – Výtvarná soutěž 41. ročník Osvobození Skopje - Makedonie

03. 11. 2016
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro ZŠ, 11:00 h

05. 11. 2016
   

Taneční obor – Odborný seminář – Praha

06. 11. 2016
   

Taneční obor – Taneční dílna – Plzeň

07. 11. 2016
   

12. výroční koncert - MINIHLÁSEK, HLÁSEK, host koncertu JAROSLAV SAMSON LENK - Sokolovna, 17:00 h

10. 11. 2016
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro ZŠ

12. 11. 2016
   

Taneční obor – Workshop – twirling – ZUŠ Přeštice

16. 11. 2016
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro ZŠ

17. 11. 2016
   

Dechový orchestr ZUŠ – Pietní akt – Masarykovo náměstí Přeštice, 13:00 h

18. 11. 2016
   

Taneční obor – generálka baletu Labutí jezero – DJKT Plzeň, 9:30 h

21. 11. 2016
   

Křest kuchařky Miroslavy KUNTZMANNOVÉ – Pěvecký 26. ansámblový sbor – Český rozhlas, Plzeň, 17:30 h

23. 11. 2016
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro ZŠ, 9:45 h

24. 11. 2016
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro ZŠ, 9:45 h

26. 11. 2016
   

Adventní koncert – vystoupení žáků ZUŠ - Dnešice, 16:30 h

28. 11. 2016
   

Adventní koncert – HLÁSEK – KD Příchovice, 17:00 h

29. 11. 2016
   

22. výroční koncert Dechového orchestru ZUŠ Přeštice, KKC Přeštice, 18:00 h

03. 12. 2016
   

Taneční obor – Workshop – mažoretky Bohemia II. – sál ZUŠ, 10:00 h

04. 12. 2016
   

Adventní koncert – Ansámblový soubor a Jan Karásek – Vícov, 16:00 h

06. 12. 2016
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

06. 12. 2016
   

Vystoupení žáků oddělení bicích nástrojů – Masar. nám. Přeštice

07. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – ZŠ Rebcova ul.

10. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Den pro dětskou knihu – Knihovna Přeštice, 13:00 h

11. 12. 2016
   

Adventní koncert - HLÁSEK – kostel Řenče, 16:00 h

12. 12. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Šmata – zkušebna č. 18, 16:30 h

12. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parláskové – třída č. 13, 16:30 h

13. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Živné – sál ZUŠ, 16:30 h

14. 12. 2016
   

Zpívání s ČRo – MINIHLÁSEK, HLÁSEK – náměstí Přeštice

15. 12. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – kostel Dolní Lukavice, 17:00 h

19. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Benešové – zkušebna č. 18, 16:30 h

20. 12. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Klailové a p. uč. Rady, 16:30 h

21. 12. 2016
   

Taneční obor – Den otevřených dveří – sál ZUŠ, 14:00 h

07. 01. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Bohemia II. – ZŠ Rebcova ul., 10:00 h

10. 01. 2017
   

Třídní přehrávka EKN pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

14. 01. 2017
   

Taneční obor – Workshop twirling – sál ZUŠ, 10:00 h

17. 01. 2017
   

Třídní přehrávka akordeonů pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 01. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Malečkové – zkušebna č. 18, 16:30 h

24. 01. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Otta – sál ZUŠ, 17:00 h

04. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

05. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

07. 02. 2017
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – hra na klavír – sál školy, 16:00 h

08. 02. 2017
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru, hra na housle, pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek – zkušebna č. 18, 16:00 h

25. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

26. 02. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Kaspi – ZŠ Rebcova ul., 14:00 h

březen 2017
   

Výtvarný obor – Soutěž „Vič Mini Art Exhibition“ - Slovinsko

03. 03. 2017
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru – ZUŠ Přeštice, 9:00 h

04. 03. 2017 - 07. 03. 2017
   

Taneční obor – SOUSTŘEDĚNÍ MAŽORETEK

07. 03. 2017
   

Výtvarný obor – kurz keramiky pro dospělé – dílna VO, 15:30 h

10. 03. 2017
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – hra na housle – ZUŠ Starý Plzenec, 9:00 h

11. 03. 2017
   

Taneční obor – Vítání jara – Sokolovna Přeštice, 17:00 h

17. 03. 2017
   

Koncert Minihlásku a Hlásku, host NEZMAŘI - Sokolovna, 17:00 h

18. 03. 2017
   

Plzeňský akordeon – 1. ZUŠ Plzeň

18. 03. 2017
   

Taneční obor – Czech Dance Tour – Plzeň, 9:00 h

18. 03. 2017 - 19. 03. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na klavír - Plzeň

19. 03. 2017
   

Taneční obor – Taneční skupina roku 2017 – Plzeň, 10:00 h

20. 03. 2017
   

Celostátní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek – K. Vary

23. 03. 2017
   

Výtvarný obor – kurz keramiky pro dospělé – dílna VO, 17:45 h

25. 03. 2017
   

Taneční obor – Workshop mažoretky Bohemia II., III. – sál ZUŠ, 10:00 h

26. 03. 2017
   

Kvalifikace MČR v MS - Stochov

29. 03. 2017
   

Výtvarný obor – „Jak se dělá keramika“ ukázky pro MŠ Dukelská

01. 04. 2017 - 02. 04. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na housle – 1. ZUŠ Plzeň – Lobzy, 9.00 h

duben 2017 - červen 2017
   

Výstava výtvarných oborů ZUŠ „Cesta“ – Galerie Klatovy-Klenová

07. 04. 2017
   

Koncert Komor.sboru Minihlásku a Hlásku – Divadlo Klatovy, 17:00 h

08. 04. 2017 - 09. 04. 2017
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ – hra na kytaru - Plzeň

18. 04. 2017
   

Výtvarný obor - ukázky výroby keramiky pro ZŠ, 10:45 h

20. 04. 2017
   

Výtvarný obor – kurz keramiky pro dospělé, 17:45 h

22. 04. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ na Setkání seniorů – ZŠ Přeštice, 14:00 h

25. 04. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Benešové – sál ZUŠ, 17:00 h

26. 04. 2017
   

Výtvarný obor – Ukázky výroby keramiky pro MŠ, 10:30 h

27. 04. 2017
   

Výchovný koncert pro ZŠ Dolní Lukavice, 9:00 h

29. 04. 2017
   

Taneční obor – soutěž Taneční skupina roku 2017 - Zlín

02. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:00 h

02. 05. 2017
   

Výtvarný obor – návštěva výstavy Olbrama Zoubka - Klatovy, 12:15 h

04. 05. 2017 - 08. 05. 2017
   

Taneční obor – soutěž International Cup – Moskva (Rusko)

06. 05. 2017
   

Májové slavnosti - Dechový orchestr, mažoretky – náměstí Přeštice

09. 05. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Hofmanové – sál ZUŠ, 17:00 h

12. 05. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 18:00 h

12. 05. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Štengl – zkušebna č. 18, 15:00 h

14. 05. 2017
   

Taneční obor – Finále MČR v mažoretkovém sportu - Náchod

16. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Šimůnek – sál ZUŠ, 17:00 h

16. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – pí. uč. Klailová, p. uč. Rada - sál ZUŠ, 17:00 h

22. 05. 2017
   

Výchovný koncert pro ZŠ – sál ZUŠ

23. 05. 2017
   

Třídní přehrávka – p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

23. 05. 2017
   

Výchovný koncert pro MŠ - sál ZUŠ

26. 05. 2017 - 28. 05. 2017
   

Koncertní zájezd pedagogického sboru – Krško (Slovinsko)

27. 05. 2017
   

Taneční obor – soutěž Postoloprtský střevíček

29. 05. 2017 - 02. 06. 2017
   

Talentové přijímací zkoušky, Postupové zkoušky

30. 05. 2017
   

KONCERT ZUŠ Open – sál ZUŠ, 17:00 h

01. 06. 2017
   

Výtvarný obor – kurz keramiky pro dospělé, 17:45 h

červen 2017
   

Výtvarný obor – Mezinárodní výstava „Madame Humanité“ 2017

02. 06. 2017
   

Taneční obor – Memoriál J. Necida - Ostrava

červen 2017
   

Z polí, lesů, luk a strání - výstava VO – Dům historie Přeštice

04. 06. 2017
   

Taneční obor – Evropská taneční skupina - Praha

06. 06. 2017
   

Třídní přehrávka p. uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:00 h

08. 06. 2017
   

Koncert akordeonových souborů - Nebílovy

08. 06. 2017
   

Vystoupení žáků ZUŠ – pasování prvňáčků na čtenáře – MěÚ

09. 06. 2017
   

Noc kostelů – vystoupení Pěveckého ansámblového sboru - Vícov, 19:00 h

09. 06. 2017 - 10. 06. 2017
   

Výstava „Sv. Ambrož“ – práce žáků VO ZUŠ Přeštice - Vícov

13. 06. 2017
   

Absolventský koncert žáků ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

13. 06. 2017 - 19. 06. 2017
   

Taneční obor – Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu – Crikvenica (Chorvatsko)

18. 06. 2017
   

Den se ZUŠ Přeštice – akce k výstavě VO ZUŠ – Dům historie, 12:00 h

19. 06. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parlásková – sál ZUŠ, 17:00 h

20. 06. 2017
   

Třídní přehrávka pí. uč. Živná – sál ZUŠ, 17:00 h

25. 06. 2017
   

Taneční obor - European Championship Best Dance Group 2017, Praha

26. 06. 2017
   

Taneční obor – Ukázková hodina pro rodiče – sál ZUŠ

30. 06. 2017 - 02. 07. 2017
   

Výtvarný obor – keramický ateliér – dílna VO

23. 08. 2017
   

Taneční obor - Mistrovství světa IFMS- soloformace baton – Praha

26. 08. 2017
   

Taneční obor – Mistrovství světa – mix - Praha

28. 08. 2017 - 30. 08. 2017
   

SOUSTŘEDĚNÍ HLÁSKU ZUŠ Přeštice

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com