Základní umělecká škola Přeštice

Kalendář - školní rok 2015/2016

září 2015 - červen 2016
   

Stálá expozice výtvarného oboru (Komerční banka Přeštice, Spořitelna Přeštice, Hodinářství Přeštice - nám. TGM, Lékárna v Husovce, Prodejna textilu - nám. TGM, Dirty Harry Burger – Komenského ul.)

05. 09. 2015
   

Dechový orchestr, mažoretky – Dožínky - Přeštice

17. 09. 2015
   

Dechový orchestr ZUŠ – Koncert v rámci projektu Pět pramínků, nádvoří Měšťanské besedy Plzeň, 15:00 h

18. 09. 2015
   

HLÁSEK ZUŠ Přeštice – Koncert v rámci projektu Pět pramínků, nádvoří Měšťanské besedy Plzeň, 15:00 h

24. 09. 2015
   

Poslední tanec sezóny - Klatovy, mažoretky mix Bohemia II

24. 09. 2015 - 25. 09. 2015
   

Seminář Twirling, Benešov - A. Dobišová

01. 10. 2015
   

Mažoretky - Odborný seminář vedoucích, Praha

09. 10. 2015 - 11. 10. 2015
   

Hlásek - Zájezd do Slovinska

13. 10. 2015
   

Taneční obor – návštěva generální zkoušky Romeo a Julie - DJKT

15. 10. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži Přešticko ve fotografii, 17:00 h

17. 10. 2015
   

Taneční obor – workshop Bohemia Přeštice

24. 10. 2015
   

Taneční obor – Poslední tanec sezóny – Klatovy

24. 10. 2015 - 25. 10. 2015
   

Taneční obor – seminář IFMS - Benešov

26. 10. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Oslavy výročí J. J. Ryby - Přeštice, 17:00 h

31. 10. 2015
   

Taneční obor – seminář pro vedoucí mažor. skupin - Praha

03. 11. 2015
   

Výtvarný obor – ukázka výroby keramiky pro MŠ Horšice

12. 11. 2015
   

21. výroční koncert Dechového orchestru, 17:30 h

13. 11. 2015
   

Mažoretky - Generálka baletu Romeo a Julie, Plzeň, DJKT - roč. 1. - 7.

14. 11. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ na Juniorfestu - Přeštice

17. 11. 2015
   

Lampionový průvod – Dechový orchestr ZUŠ, 16:00 h

17. 11. 2015
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop, Bohemia II

28. 11. 2015
   

Mažoretky - Baletní dílna, Plzeň Papírna - bohemia II, Kaspi

06. 12. 2015
   

Adventní koncert (11. výroční koncert), MINIHLÁSEK, HLÁSEK, host koncertu skupina Nezmaři, Sokolovna Přeštice, 17:00 h

07. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Parlásková, pí.uč. Trojanová – sál ZUŠ, 17:15 h

08. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 17:00 h

09. 12. 2015
   

Výtvarný obor – soutěž na téma Návrh banneru – Úřad vlády ČR

11. 12. 2015
   

Vystoupení MINIHLÁSKU pro MŠ Přeštice – sál ZUŠ, 9:00 a 10:00 h

12. 12. 2015
   

Vystoupení Pěveckého ansámblového souboru – kostel Nezdice, 16:00 h

12. 12. 2015
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Knihovna Přeštice, 13:00 h

14. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Živná, p.uč. Šmat, 17:30 h

15. 12. 2015
   

Vánoční koncert ZUŠ – sál školy, 17:00 h

16. 12. 2015
   

Taneční obor – Den otevřených dveří tanečního oboru

16. 12. 2015
   

Zpívání s ČRo – MINIHLÁSEK, HLÁSEK – náměstí Přeštice, 16:30 h

18. 12. 2015
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Carreňo Plaza – sál ZUŠ, 17:00 h

19. 12. 2015 - 20. 12. 2015
   

Taneční obor – mezinár. soutěž Wienna Christmas Open

28. 12. 2015
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop - Bohemia II

leden 2016
   

Taneční obor – školní kolo – výběr sóloformací do kvalifikace

leden 2016
   

Výtvarný obor – soutěž na téma Příroda kolem nás – Správa NP Podyjí

leden 2016
   

Výtvarný obor – soutěž na téma Rozkvetlá zahrada – Český zahrádkářský svaz Praha

leden 2016
   

Výtvarný obor – soutěž na téma Rozprávky, mýty, legendy – Turčianská galéria Martin

09. 01. 2016
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop Twirling - Bohemia II, III

15. 01. 2016
   

Třídní přehrávka – pí uč. Hofmanová (EKN) – sál ZUŠ, 16:00 h

18. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p.uč. Hasnedl, p. uč. Zimmel – sál ZUŠ, 17:30 h

19. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Chadt – sál ZUŠ, 17:00 h

22. 01. 2016
   

Třídní přehrávka – pí uč. Hofmanová (akordeon) – sál ZUŠ, 16:00 h

23. 01. 2016 - 26. 01. 2016
   

Taneční obor soustředění - Žinkovy

25. 01. 2016
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – EKN, kom. soubory dech. nástr. – sál ZUŠ, 17:00 h

27. 01. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

únor 2016
   

Výtvarný obor – soutěž na téma Památník Terezín

06. 02. 2016
   

Mažoretky - ZUŠ Workshop - Bohemia II, III

07. 02. 2016
   

Taneční obor – Pohár ametystu – Nýrsko

12. 02. 2016
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – komorní hra s převahou dechových dřevěných nástrojů – ZUŠ Dobřany

14. 02. 2016
   

Taneční obor – Vítání jara, Sokolovna Přeštice

15. 02. 2016
   

Školní kolo soutěže ZUŠ – akordeony – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 02. 2016
   

Krajské kolo soutěže Karlovarský skřivánek - Plzeň

19. 02. 2016
   

Mažoretky - Ples Lukrena, Příchovice - Bohemia II

19. 02. 2016
   

Oblastní kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN – ZUŠ Nýřany

20. 02. 2016 - 21. 02. 2016
   

Taneční obor – soustředění Přeštice

26. 02. 2016
   

Mažoretky - Ples rybáři, Příchovice - Bohemia II

03. 03. 2016
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon – ZUŠ Přeštice

05. 03. 2016 - 06. 03. 2016
   

Taneční obor – SOUSTŘEDĚNÍ

07. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop - Bohemia II, III

08. 03. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Veřejné fórum města Přeštice - KKC, 16:00 h

12. 03. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace MČR v MS - Stochov

14. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop, Bohemia II, III

17. 03. 2016
   

Taneční obor – Vítání jara – KKC Přeštice

18. 03. 2016
   

Soutěž ZUŠ ve sborovém zpěvu – komorní sbor MINIHLÁSEK, komorní sbor HLÁSEK - Rokycany

19. 03. 2016
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN - Plzeň

19. 03. 2016
   

Mažoretky - Postoloprtský střevíček - Kaspi

20. 03. 2016
   

Vystoupení TO na soutěži Taneční skupina roku

21. 03. 2016
   

Celostátní kolo soutěže Karlovarský skřivánek – Karlovy Vary

21. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop - Bohemia II, III

23. 03. 2016
   

Vystoupení žáků akordeonového oddělení – Dolní Lukavice, 9:00 h

25. 03. 2016
   

Taneční obor – generálka baletu Carmen – DJKT Plzeň

březen 2016 - červen 2016
   

Výtvarný obor Výstava Cesta 2016 – sýpka Klenová (27. 3. - 5. 6. 2016)

30. 03. 2016
   

Mažoretky - Workshop, Bohemia II, III

02. 04. 2016
   

Mažoretky - Workshop ke kvalifikaci na MČR - Bohemia II, III

02. 04. 2016 - 03. 04. 2016
   

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon - Plzeň

03. 04. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace MČR - Stochov

09. 04. 2016
   

Vystoupení akordeonové třídy – Pečovatelský dům Přeštice

10. 04. 2016
   

Mažoretky - Nýřany - vystoupení Bohemia II, III

16. 04. 2016
   

Festival dechových hudeb – Dechový orchestr ZUŠ - Stříbro, 14:00 h

16. 04. 2016
   

Mažoretky - Taneční skupina roku, Čechy, Chrudim - Bohemia II

16. 04. 2016
   

Taneční obor – Kvalifikace na MČR - Hořice

17. 04. 2016
   

MIA festival Plzeň – Mažoretky Kaspi ZUŠ Přeštice

22. 04. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ - Snopoušovy

27. 04. 2016
   

Mažoretky - Seminář Twirling - Bohemia II

30. 04. 2016 - 01. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS - Kladno

květen 2016
   

Vystoupení žáků akordeonového odd. – Pečovatelský dům Přeštice

02. 05. 2016
   

Třídní přehrávka – pí.uč. Živná, p.uč. Šmat – sál ZUŠ, 17:30 h

06. 05. 2016
   

Koncert maminkám (MINIHLÁSEK, HLÁSEK), Sokolovna, 17:00 h

07. 05. 2016
   

Májové oslavy – Dechový orchestr ZUŠ, mažoretky

10. 05. 2016
   

Třídní přehrávka p. uč. Ott – sál ZUŠ, 17:00 h

14. 05. 2016 - 15. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS – Náchod

květen 2016
   

14. 5. - 19. 6. - Výtvarný obor – Výstava U nás za humny – Dům historie Přeštice

16. 05. 2016
   

Absolventský koncert Ivety KRÝSLOVÉ – sál ZUŠ, 17:30 h

21. 05. 2016 - 22. 05. 2016
   

Taneční obor - Finále MČR v MS - Karviná

27. 05. 2016 - 29. 05. 2016
   

Taneční obor – Memorial Jiřího Necida – Hranice na Moravě

30. 05. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Parlásková, pí. uč. Benešová – sál ZUŠ, 17:15 h

03. 06. 2016
   

Švihovské hudební léto – Dechový orchestr ZUŠ Přeštice

04. 06. 2016
   

Mažoretky - MIA festival finále, Praha - Kaspi

05. 06. 2016
   

Finále Taneční skupina roku, Praha - Bohemia II

07. 06. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Klailová, p. uč. Rada – sál ZUŠ, 17:00 h

08. 06. 2016 - 10. 06. 2016
   

Mažoretky - Mistrovství Evropy, Crikvenica, Chorvatsko - A. Dobišová

10. 06. 2016
   

Třídní přehrávka pí. uč. Malečková – sál ZUŠ, 16:30 h

11. 06. 2016
   

Koncert Dechového orchestru a mažoretek – Dolní Lukavice

12. 06. 2016
   

Vystoupení na koncertě v Plzni – mažoretky Kaspi ZUŠ Přeštice

14. 06. 2016
   

Absolventský koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

18. 06. 2016
   

Koncert HLÁSKU – léčebna Bukovany

19. 06. 2016
   

Setkání pedagogů a žáků tanečního oboru

25. 06. 2016
   

Mažoretky - Koncert, DJKT Plzeň - K. Fialová

25. 06. 2016
   

Vystoupení žáků ZUŠ – Horní Lukavice

26. 06. 2016 - 28. 06. 2016
   

Výtvarný obor – Keramický ateliér – dílna VO

01. 07. 2016
   

Koncert v Nittenau – Dechový orchestr ZUŠ Přeštice

22. 08. 2016 - 23. 08. 2016
   

Mažoretky - tréninky k MS - Bohemia II, III

24. 08. 2016
   

Mažoretky - Mistrovství světa - show, Praha - Bohemia II, III

28. 08. 2016 - 30. 08. 2016
   

Soustředění Hlásku

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com