Základní umělecká škola Přeštice

Kalendář - školní rok 2009/2010

11. 09. 2009 - 13. 09. 2009
   

Soustředění Dechového orchestru

12. 09. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Předenice

19. 09. 2009
   

Příbramská Svatohorská šalmaj - Hlásek ZUŠ Přeštice

25. 09. 2009 - 26. 09. 2009
   

Vejvodova Zbraslav – dechový orchestr, mažoretky

26. 09. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Vidov

říjen 2009
   

Výtvarný obor – Výtvarná soutěž na téma Krkonošské pohádky - Městská knihovna Horšovský Týn

06. 10. 2009
   

5. výroční koncert HLÁSKU a MINIHLÁSKU ZUŠ Přeštice - křest 2. CD Hlásku, host koncertu a kmotr CD - Jaroslav Samson Lenk, 17:00 h

13. 10. 2009
   

Výtvarný obor - ukázky výroby keramiky - 2. tř. ZŠ (9:00 a 10:00)

20. 10. 2009
   

Výtvarný obor - ukázky výroby keramiky - 2. tř. ZŠ (9:00 a 10:00)

28. 10. 2009
   

Vystoupení žáků ZUŠ na vernisáži – malý sál KKC Přeštice, 16:00 h

28. 10. 2009
   

Vystoupení Žesťového kvintetu – náměstí Přeštice, 15:00 h

30. 10. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru na prodloužené - sokolovna Přeštice

31. 10. 2009
   

Plzeňské notování - Hlásek

31. 10. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - Beseda Plzeň

05. 11. 2009
   

Vystoupení žáků ZUŠ, velký sál KKC Přeštice, 09:00 h

10. 11. 2009
   

Výtvarný obor - ukázky výroby keramiky - pro MŠ Horšice, 09:45 h

16. 11. 2009
   

Živé vysílání – Český rozhlas Plzeň – o ZUŠ Přeštice, 16:00 h

17. 11. 2009
   

Vystoupení Dechového orchestru – Přeštice lampionový průvod, 17:00 h

21. 11. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - přehlídka Přeštice

26. 11. 2009
   

15. výroční koncert Dechového orchestru, KZ Přeštice 18:00 h

29. 11. 2009
   

Adventní koncert - Hlásek ZUŠ Přeštice - kostel Vícov, 16:00 h

prosinec 2009
   

Výtvarný obor - soutěž "Komenský a my", ZŠ Brandýs nad Orlicí

prosinec 2009
   

Výtvarný obor - soutěž s vánoční tematikou - MF Dnes Plzeň

09. 12. 2009
   

Zpívání u Vánočního stromečku – HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Náměstí Přeštice, 16:00 h

10. 12. 2009
   

Vánoční koncert – sál ZUŠ, 17:00 h

11. 12. 2009
   

Třídní přehrávka - p. uč. Čermáková, 18:00 h

12. 12. 2009
   

Zlatá struna - soutěž ve zpěvu s doprovodem kytary - Plzeň

15. 12. 2009
   

Školní kolo – soutěže ZUŠ, Karlovarský skřivánek, 17:00 h

16. 12. 2009
   

Pěvecké odd. ZUŠ – vystoupení v Privamedu v Plzni

17. 12. 2009
   

2 Vánoční koncerty Hlásku ZUŠ Přeštice – Plzeň náměstí Republiky, 16:00 a 17:00 h

17. 12. 2009
   

Třídní přehrávka - p. uč. Rada, Chadt, Štengl, 18:00 h

19. 12. 2009
   

Vystoupení tanečního oboru - ples Plzeň

21. 12. 2009 - 22. 12. 2009
   

Dny otevřených dveří – taneční odd. ZUŠ

leden 2010
   

Výtvarný obor - soutěž "700. výročí evropské svatby - J. Lucemburský s Eliškou Přemyslovnou" - OŠMS KÚ Plzeň

leden 2010
   

Výtvarný obor - soutěž "Evropa ve škole" - MŠMT Praha

leden 2010
   

Výtvarný obor - soutěž "Naše rodinná oslava" - ACER Brno

leden 2010
   

Výtvarný obor - soutěž "Rozmanitost živé přírody" - MDVV Lidice

07. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Malinová, 18:00 h

14. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Hofmanová, 17:00 h

15. 01. 2010
   

Mažoretky - Vystoupení Bohemia - Plzeň Peklo

16. 01. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Osvračín

21. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Hofman, Šmat, Parlásková, 17:00 h

25. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 17:00 h

26. 01. 2010
   

Okresní kolo soutěže ZUŠ – komorní soubory – Blovice, 10:00 h

27. 01. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro důchodce - Plzeň

29. 01. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Jírovcové, 15:30 h

30. 01. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Jarov

17. 02. 2010
   

Krajské kolo – Karlovarský skřivánek, Plzeň, 10:00 h

19. 02. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, sóla - Dobřany

20. 02. 2010
   

Taneční oddělení - vystoupení na plese, Bohemia I. - Oplot

25. 02. 2010
   

Vystoupení mažoretek - Vyhlášení sportovců - Dobřany

březen 2010
   

Soutěž na téma "Jak můžeme dál žít"

06. 03. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro charitu - Hotel Sport Přeštice

10. 03. 2010
   

Výtvarný obor - ukázka výroby keramiky pro MŠ Přeštice, 9:45 h

13. 03. 2010
   

Plzeňský akordeon - Plzeň

17. 03. 2010
   

Taneční oddělení - Vítání jara - Sokolovna Přeštice, 17:00 h

26. 03. 2010
   

Vystoupení Tanečního oboru na Plese učitelů - Plzeň, 20:00 h

29. 03. 2010
   

Výtvarný obor - ukázky modelování pro MŠ Přeštice, 10:00 h

30. 03. 2010
   

Koncert kytaristů ZUŠ PK - ZUŠ B. Smetany - Zábělská ul., 18:30 h

31. 03. 2010
   

Krajské kolo soutěžní přehlídky DPS, Hlásek ZUŠ Přeštice - Rokycany

31. 03. 2010
   

Taneční obor - vystoupení na Apriliádě - náměstí Přeštice

duben 2010 - květen 2010
   

Výstava prací žáků ZUŠ, ZUŠ Přeštice - Projekt voda, Galerie Klenová

15. 04. 2010
   

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - Kvartet bicích - Liberec

17. 04. 2010
   

Vystoupení žáků ZUŠ pro Charitu Přeštice - ZŠ Na Jordáně, 14:00 h

17. 04. 2010 - 21. 04. 2010
   

Soustředění tanečního oboru - Žinkovy

19. 04. 2010
   

Vystoupení žáků hudebního oboru pro Slovince - sál ZUŠ, 14:00 h

19. 04. 2010 - 21. 04. 2010
   

Návštěva souborů ze Slovinska

20. 04. 2010
   

Koncert Slovinci a Dech. orchestr ZUŠ - sál KKC Přeštice, 18:00 h

29. 04. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Parlásková a p. uč. Šmat, 17:00 h

08. 05. 2010
   

Vystoupení Dechového orchestru a mažoretek – náměstí Přeštice, 14:00 h

09. 05. 2010
   

Kvalifikace na MČR v mažoretkovém sportu - Vimperk

10. 05. 2010 - 14. 05. 2010
   

Výstava výtvarného oboru - malý sál KZ Přeštice

11. 05. 2010
   

Koncert maminkám - Hlásek a Minihlásek - KZ Přeštice, 17:00 h

13. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Hofmanová, p. uč. Hofman, 17:00 h

20. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Rada, Chadt, Štengl, 17:00 h

27. 05. 2010
   

Absolventský koncert ZUŠ – sál ZUŠ, 17:00 h

28. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Čermáková, 18:00 h

29. 05. 2010
   

Celostátní kolo přehlídky dětských pěveckých sborů - Hlásek ZUŠ Přeštice - Rychnov nad Kněžnou

29. 05. 2010
   

Plzenecké housličky – Starý Plzenec

30. 05. 2010
   

Vačkářův Zbiroh – Dechový orchestr, mažoretky

31. 05. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Zimmel, 17:00 h

31. 05. 2010 - 04. 06. 2010
   

Postupové zkoušky ZUŠ

05. 06. 2010 - 06. 06. 2010
   

MČR v mažoretkovém sportu - finále, sólo BAT, POM - Jeseník

06. 06. 2010
   

Koncert ZUŠ Plzeň-jih, Plzeň - Masné krámy, 10:30 h

07. 06. 2010 - 10. 06. 2010
   

Soustředění tanečního oboru - Špičák

10. 06. 2010
   

Třídní přehrávka - p. uč. Bečvář, 17:00 h

12. 06. 2010
   

Koncert v Bukovanech - Hlásek ZUŠ Přeštice

12. 06. 2010 - 13. 06. 2010
   

MČR v mažoretkovém sportu - semifinále, skupiny BAT, POM - Přeštice

17. 06. 2010
   

Třídní přehrávka - pí uč. Jírovcová, 17:00 h

19. 06. 2010
   

MČR v mažoretkovém sportu - finále, skupiny POM - Písek

26. 06. 2010
   

MČR v mažoretkovém sportu - finále, skupiny BAT - Jaroměř

30. 06. 2010 - 03. 07. 2010
   

Výtvarný obor - Prázdninový ateliér

04. 07. 2010
   

Vystoupení Dechového orchestru a mažoretek - Nittenau

27. 08. 2010 - 30. 08. 2010
   

Soustředění HLÁSKU ZUŠ Přeštice, Zelený Háj u Merklína

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com