Základní umělecká škola Přeštice

Aktuality

Banner iZUŠ        iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
 
On-line přihláška

Objednávky videozáznamu
z Koncertu maminkám - 13. 05. 2019

Videozáznam z Koncertu maminkám, který se konal 13. května 2019 v Příchovicích, si můžete objednat u ředitele ZUŠ Přeštice - pana Vacka,
tel. 603 185 957.

Cena DVD činí 190,- Kč.


Young Prague 2006

Vloženo 31. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Na Mezinárodním soutěžním festivalu pěveckých sborů a orchestrů "Young Prague 2006" získal Dechový orchestr ZUŠ Přeštice "Zlaté pásmo".


Celostátní výtvarná soutěž na téma "Žijeme všichni na jedné zemi"

Vloženo 17. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Klára Netrvalová obsadila 3. místo v první kategorii a Dominik Mašek skončil na 2. místě ve druhé kategorii.


Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu (3. března 2006)

Vloženo 17. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Žáci naší školy získali následující umístění:

1. místo - Kateřina Kapounová
2. místo - Vladimír Procházka
3. místo - Jakub Moulis


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové a bicí nástroje (4. března 2006)

Vloženo 17. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Žáci naší školy získali následující umístění:

Daniel Pluhař - 1. místo (bicí)
Tomáš Ausberger - 2. místo (trubka)


Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu

Vloženo 01. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Žáci naší školy získali následující umístění:

Kateřina Kapounová - 1. místo s postupem do krajského kola

Tereza Šustáčková - 1. místo s postupem do krajského kola

Jakub Moulis - 1. místo s postupem do krajského kola

Vladimír Procházka - 1. místo s postupem do krajského kola

Markéta Matoušková - 1. místo

duo Tereza Živná, Barbora Erbenová - 1. místo

Iveta Menšíková - 2. místo

Tereza Živná - 2. místo

Eva Skalská - 2. místo


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové a bicí nástroje

Vloženo 01. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Žáci naší školy získali následující umístění:

Kateřina Soukupová - 1. místo (příčná flétna)

Veronika Ladková - 2. místo (zobcová flétna)

Miriam Jendelová - 2. místo (příčná flétna)

Tomáš Ausberger - 1. místo s postupem do krajského kola (trubka)

Daniel Pluhař - 1. místo s postupem do krajského kola (bicí)


Okresní přehlídka tanečního oddělení ZUŠ

Vloženo 01. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

Starší žákyně s programem "Paleta" obsadily 1. místo s postupem do krajského kola.


Mistr Jan Hus - výtvarný obor

Vloženo 01. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

V celostátní soutěži výtvarného oboru s názvem "Mistr Jan Hus" obsadila žákyně Markéta Loudová vynikající 1. místo.


Filmová pastelka - výtvarný obor

Vloženo 01. 03. 2006, autor Miroslav Vacek

V rámci Mezinárodního filmového festivalu FILMÁK 2005 byla vyhlášena soutěž Filmová pastelka, které se zúčastnili i žáci naší školy. Vedli si velice dobře. Na 2. místě se umístil Adam Svoboda. Hana Radová získala Zvláštní ocenění za svoji výtvarnou práci.


Mistrovství ČR 2005, Přeštice 11. - 12. 6. 2005

Vloženo 01. 08. 2005, autor Ivana Kindlová

Sobota: pochodové defilé skupin, večerní show s volbou Miss Mažoretka, Tomášem Savkou a ohňostrojem.
 
Neděle: pódiová vystoupení skupin, vyhlašování výsledků, udělení medailí.
 
V doprovodném programu vystupovaly žákyně tanečního oddělení ZUŠ Přeštice.

Výsledková listina - finále baton:

  • Kadetky
    1. Majolenky Jeseník
    2. Stardance Chomutov
    3. Babydixi Karviná Doly
  • Juniorky
    1. Minidixi Karviná Doly
    2. Mažoretky Náchod 2
    3. Rozárky Jeseník
    ...
    9. Bohemia II. Přeštice
  • Seniorky
    1. Dixi Karviná Doly
    2. Bludičky Přerov
    3. Bohemia I. Přeštice

Počet nalezených záznamů: 230, zobrazeno 221 - 230
Přejít na stránku: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  (23)

 

 

© 2005 - 2019 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com