Základní umělecká škola Přeštice

Aktuality

Banner iZUŠ        iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
 
On-line přihláška

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle

Vloženo 04. 04. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na housle obsadila Julie RADOVÁ 3. místo.

Zobrazit fotografii fullsizerender


Kvalifikace MČR – STOCHOV, 25. 3. 2017

Vloženo 29. 03. 2017, autor Věra Sudková

BOHEMIA ZUŠ (V. Sudková)

Skupina senior podio bat 1. místo
Skupina senior defile bat 1. místo
Sola bat junior K. Fialová 2. místo, L. Komárková 3. místo, A. Dobišová 5. místo
Sola bat kadet A. Šlehoverová 2. místo, S. Pirníková 4. místo, J. Duchková 7. místo
Solo junior 2 bat A. Dobišová 3. místo
Duo junior bat D. Brožková - K. Fialová 1. místo
Duo junior 2 bat A. Dobišová - B. Chadtová 2. místo
Mini mix kadet J. Duchková, D. Kaslová, E. Loritzová, S. Pirníková, A. Šlehoverová, J. Valtrová 1. místo

KASPI ZUŠ (L. Kašparová)

Solo bat junior L. Langová 4. místo
Solo bat senior N. Cicková 5. místo, A. Kaslová 6. místo
Solo pom senior A. Kaslová 4. místo
Trio bat senior N. Cicková, A. Kaslová, L. Langová 4. místo

Zobrazit fotografii 676


Soutěž Plzeňský akordeon

Vloženo 21. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

V soutěži Plzeňský akordeon, která se konala 18. 3. 2017 v 1. ZUŠ Bedřicha Smetany v Plzni, obsadili naši žáci ve svých kategoriích tato umístění:

Jan HRUBÝ 2. místo

Pavel KUČERA 3. místo

Adam KOLÁŘ 5. místo


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Vloženo 20. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na klavír obsadila Lucie RADOVÁ 2. místo.

Srdečně gratulujeme.

Zobrazit fotografii wp_20170317_19_43_08_pro


Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle

Vloženo 20. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

V okresním kole soutěže ZUŠ ve hře na housle obsadila Julie RADOVÁ 1. místo s POSTUPEM DO KRAJSKÉHO KOLA.

Srdečně gratulujeme.


Soutěž Czech Dance Tour 2017

Vloženo 20. 03. 2017, autor Věra Sudková

První letošní soutěž a první zlatá medaile - soutěž Czech Dance Tour 2017, Bohemia II ZUŠ Přeštice

Zobrazit fotografii img_7476


Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

Vloženo 04. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

0. kategorie:
Zbyněk HRUBÝ - 1. místo s POSTUPEM

1. kategorie:
Pavel VACEK - 1. místo s POSTUPEM

2. kategorie:
Jan TREML - 2. místo
Filip HAJŠMAN - 3. místo


Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Vloženo 01. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

Velkého úspěchu dosáhla žákyně naší školy Markéta ŠÍCHOVÁ v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. V konkurenci 41 soutěžících si vyzpívala krásné PRVNÍ místo a postupuje do celostátního kola, které se bude konat v Karlových Varech. Děkuji za skvělou reprezentaci naší ZUŠ Markétce, i jejímu vyučujícímu Honzovi Šimůnkovi.

Bc. Miroslav Vacek, ředitel ZUŠ

Zobrazit fotografii p1080454 Zobrazit fotografii p1080456


Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír

Vloženo 01. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

0. Kategorie: Emílie MIŠTEROVÁ - 1. místo
3. Kategorie: Jan HOFMAN - 2. místo
4. Kategorie: Lucie RADOVÁ - 1. místo s POSTUPEM
5. Kategorie: Tomáš HAVLÍČEK - 2. místo
8. Kategorie: Alena TRACHTOVÁ - 1. místo
10. Kategorie: Lukáš VLADAŘ - 1. místo

Zobrazit fotografii img_2164


Školní kola - výsledky

Vloženo 01. 03. 2017, autor Bc. Miroslav Vacek

Školní kolo - klavír

kategorie 0.
Emílie Mišterová 1. místo s postupem
Adéla Vladařová 1. místo

kategorie I.
Michaela Valachová 1. místo

kategorie II.
Klára Štýsová 1. místo

kategorie III.
Jan Hofman 1. místo s postupem
Anna Hohlbergerová 1. místo
Julie Bradová 1. místo

kategorie IV.
Lucie Radová 1. místo s postupem

kategorie V.
Tomáš Havlíček 1. místo s postupem

kategorie X.
Lukáš Vladař 1. místo s postupem

 

Školní kolo - housle

kategorie 0.
Julie Radová 1. místo s postupem

 

Školní kolo - kytara

kategorie 0.
Zbyněk Hrubý 1. místo s postupem

kategorie I.
Pavel Vacek 1. místo s postupem

kategorie II.
Jan Treml 1. místo s postupem
Filip Hajšman 1. místo s postupem

 

Školní kolo - Karlovarský skřivánek

kategorie A2
Veronika Lecjaksová 1. místo
Emílie Mišterová 1. místo
Klára Štychová 1. místo
Adriana Brzicová 1. místo s postupem
Natálie Ledvoňová 1. místo s postupem
Markéta Šíchová 1. místo s postupem

kategorie C1
Pavel Gemerský 1. místo
Regína Waltová 1. místo
Václav Reitspies 1. místo s postupem
Pavel Kučera 1. místo s postupem


Počet nalezených záznamů: 203, zobrazeno 11 - 20
Přejít na stránku: 1  (2) 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 

 

 

© 2005 - 2018 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com