Základní umělecká škola Přeštice

Aktuality

Banner iZUŠ        iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
 
On-line přihláška

Rozvrhy PHV, HN a tanečního oboru 2018/2019

Rozvrhy naleznete v sekci Důležitá sdělení / Rozvrhy


Domluva rozvrhů

Kateřina KLAILOVÁ 4. 9. od 13.00 hod.
Martina BENEŠOVÁ 5. 9. od 13.00 hod.
Tomáš SUP (místo J. Šimůnka) 4. 9. od 13.00 hod.
Antonín ZIMMEL 4. 9. od 12.00 hod.
TANEČNÍ OBOR 5. 9. od 13.30 hod.
 

Všichni ostatní vyučující budou přítomni 3. 9. od 8:00 h.


Výuka sborového zpěvu a orchestrální hry

Přípravný pěvecký sbor MINIHLÁSEK
bude probíhat každý čtvrtek od 6. září 2018
od 13.00 do 13.45.

Pěvecký sbor HLÁSEK
bude probíhat od 4. září 2018
každé úterý od 15.45 do 16.55
a každý čtvrtek od 15.30 do 16.40.

DECHOVÝ ORCHESTR bude probíhat od 4. září 2018 každé úterý od 17.15 do 19.40.

PHV a HN

Výuka kolektivních předmětů PHV a HN bude zahájena od 10. září 2018. Všichni žáci, kterých se výuka předmětů PHV a HN týká, si přijdou domluvit rozvrh do třídy č. 11.

Veškeré informace Vám poskytne ředitel školy.

Bc. Miroslav Vacek
ředitel ZUŠ


Výsledky semifinále MČR - mažoretky, 30. 5. 2009

Vloženo 04. 06. 2009, autor Ivana Kindlová

Bohemia III. - kadetky - 4. místo

Bohemia II. - juniorky - 3. místo, postup do finále v Hronově

Bohemia I. - seniorky - 1. místo, postup do finále v Hronově

Zobrazit fotografii dsc_0331 Zobrazit fotografii dsc_0332 Zobrazit fotografii dsc_0333 Zobrazit fotografii dsc_0334 Zobrazit fotografii dsc_0336 Zobrazit fotografii dsc_0337 Zobrazit fotografii dsc_0338 Zobrazit fotografii dsc_0339 Zobrazit fotografii dsc_0340 Zobrazit fotografii dsc_0341 Zobrazit fotografii dsc_0342 Zobrazit fotografii dsc_0343 Zobrazit fotografii dsc_0344 Zobrazit fotografii dsc_0345 Zobrazit fotografii dsc_0346 Zobrazit fotografii dsc_0347 Zobrazit fotografii dsc_0348 Zobrazit fotografii dsc_0349 Zobrazit fotografii dsc_0350 Zobrazit fotografii dsc_0351 Zobrazit fotografii dsc_0352 Zobrazit fotografii dsc_0353 Zobrazit fotografii dsc_0354 Zobrazit fotografii dsc_0355 Zobrazit fotografii dsc_0356 Zobrazit fotografii dsc_0357 Zobrazit fotografii dsc_0358 Zobrazit fotografii dsc_0359 Zobrazit fotografii dsc_0360 Zobrazit fotografii dsc_0361 Zobrazit fotografii dsc_0362 Zobrazit fotografii dsc_0363 Zobrazit fotografii dsc_0365 Zobrazit fotografii dsc_0366 Zobrazit fotografii dsc_0367 Zobrazit fotografii dsc_0368 Zobrazit fotografii dsc_0369 Zobrazit fotografii dsc_0370 Zobrazit fotografii dsc_0371 Zobrazit fotografii dsc_0372 Zobrazit fotografii dsc_0373 Zobrazit fotografii dsc_0374 Zobrazit fotografii dsc_0375 Zobrazit fotografii dsc_0376


Výsledky finále MČR v soloformacích - Valtice 16. 5. 2009

Vloženo 26. 05. 2009, autor Ivana Kindlová

KADETKY

  • sólo - 2. místo Terezka Voráčková
  • trio - 4. místo Terezka Kozlová, Klára Lokajíčková, Terezka Voráčková

JUNIORKY

  • sólo - 11. místo Terezka Tůmová
  • trio - 5. místo Bára Lokajíčková, Terezka Tůmová, Zuzana Hrabětová

SENIORKY

  • miniformace - 6. místo - Kamila Kutačová, Nikola Muknšnáblová, Kristýna Berková, Žaneta Horká, Karolína Krsová, Iveta Hrabětová, Nikola Řihošková

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a města Přeštice.


Soutěž plzeňské Konzervatoře v sólovém zpěvu

Vloženo 20. 05. 2009, autor Miroslav Vacek

V soutěži plzeňské Konzervatoře v sólovém zpěvu obsadil Jan ŠIMŮNEK nádherné DRUHÉ MÍSTO z celkového počtu 21 soutěžících.

Srdečně gratulujeme.


Výsledky kvalifikace mažoretek ve Vimperku 9. 5. 2009

Vloženo 12. 05. 2009, autor Ivana Kindlová

Ve Vimperku se kvalifikovaly a postoupily do finále ČR tyto přeštické mažoretky:

Kadetky:

  • Sólo POM: 1. místo Klára Lokajíčková
  • Sólo Baton: 1. místo Terezie Voráčková
  • Trio Baton: 1. místo Tereza Kozlová, Tereza Voráčková, Klára Lokajíčková

Juniorky:

  • Sólo POM: 2. místo Bára Lokajíčková
  • Sólo Baton: 1. místo Tereza Tůmová
  • Trio Baton: 1. místo Zuzana Hrabětová, Bára Lokajíčková, Tereza Tůmová

Seniorky:

  • Miniformace POM: 2. místo Žaneta Horká, Iveta Hrabětová, Kristýna Berková, Nikola Řihošková, Nikola Muknšnáblová, Kamila Kutačová, Karolína Krsová
  • Miniformace Baton: 1. místo Žaneta Horká, Iveta Hrabětová, Kristýna Berková, Nikola Řihošková, Nikola Muknšnáblová, Kamila Kutačová, Karolína Krsová

V kvalifikaci skupin se umístily naše skupiny takto:

Kadetky:

  • Baton - 6. místo
  • POM - 3. místo

Juniorky:

  • Baton - 2. místo
  • POM - 2. místo

Seniorky:

  • Baton - 1. místo
  • POM - 3. místo

Všechny skupiny postupují do semifinále ČR v Písku a Přešticích.
Blahopřejeme.


Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje

Vloženo 20. 04. 2009, autor Miroslav Vacek

Výborného výsledku dosáhl žák naší školy Daniel PLUHAŘ v soutěži ZUŠ ve hře na bicí nástroje. V celostátním kole obsadil 2. místo!!!


Natáčení CD

Vloženo 06. 04. 2009, autor Miroslav Vacek

Natáčení CD se uskuteční:
20. června od 9.00 do 12.00 h
21. června od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 h
v sále ZUŠ.

Účast všech nutná!!! (platí pro HLÁSEK i MINIHLÁSEK)


Úspěchy žáků v soutěžích

Vloženo 16. 03. 2009, autor Ivana Kindlová

Krajské kolo soutěže ZUŠ - žesťové dechové nástroje:

Tomáš Brabenec, pozoun - 3. místo
Tomáš Ausberger, trubka - 3. místo

Krajské kolo soutěže ZUŠ - bicí nástroje:

Daniel Pluhař, bicí - 1. místo s postupem do celostátního kola soutěže

Blahopřejeme!


Mezinárodní výtvarná soutěž na téma "Lidé lidem připravili ten osud"

Vloženo 06. 03. 2009, autor Miroslav Vacek

Žákyně výtvarného oboru naší školy Kateřina FRGALOVÁ získala v mezinárodní výtvarné soutěži v Polsku na téma "Lidé lidem připravili ten osud" 1. místo.

Blahopřejeme.


Krajské kolo soutěžní přehlídky DPS ZLATÉ PÁSMO

Vloženo 06. 03. 2009, autor Miroslav Vacek

Dětský pěvecký sbor HLÁSEK ZUŠ Přeštice získal v krajském kole soutěžní přehlídky DPS ZLATÉ PÁSMO.


Výsledky okresních kol soutěží ve hře na dechové a bicí nástroje

Vloženo 20. 02. 2009, autor Miroslav Vacek

Okresní kolo ve hře na dechové dřevěné nástroje,
Dobřany 18.2.2009:

  • Zobcová flétna:
    • 1. kategorie: Andrea WALTOVÁ, 2. místo
    • 2. kategorie: Gabriela GROSSOVÁ, 1. místo
    • 3. kategorie: Dorotka DOLEŽALOVÁ, 3. místo
    • 4. kategorie: Irena BACHOVÁ, 3. místo
  • Příčná flétna:
    • 6. kategorie: Martina BENEŠOVÁ, 1. místo s postupem
  • Klarinet:
    • 6. kategorie: Stanislav SUCHÝ, 3. místo

Krajské kolo se koná v Plzni 20. - 22. března 2009.

Okresní kolo ve hře na dechové žesťové nástroje a bicí nástroje,
Blovice 20.2.2009:

  • Trombon:
    • 5. kategorie: Tomáš BRABENEC, 1. místo s postupem
  • Trubka:
    • 6. kategorie: Tomáš AUSBERGER, 1. místo s postupem
  • Bicí:
    • 6. kategorie: Daniel PLUHAŘ, 1. místo s postupem

Krajské kolo se koná v Plzni 7. března 2009.


Počet nalezených záznamů: 216, zobrazeno 131 - 140
Přejít na stránku: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  (14) 15  16  17  18  19  20  21  22 

 

 

© 2005 - 2018 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com