Základní umělecká škola Přeštice

Aktuality

Banner iZUŠ        iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
 
On-line přihláška

Mažoretky - Finále Mistrovství ČR v soloformacích, Valtice 4. - 5. června 2011

Vloženo 08. 06. 2011, autor ZUŠ Přeštice

Kadetky duo baton – 1. místo - Mistryně republiky
Terezie Voráčková, Klára Lokajíčková

Juniorky solo baton – 1. místo – Mistryně republiky
Tereza Tůmová

Juniorky duo baton - 3. místo – II. vicemistryně republiky
Zuzana Hrabětová, Tereza Tůmová

Seniorky solo pom – 3. místo – II vicemistryně republiky
Bára Lokajíčková


Mažoretky - Výsledky kvalifikace Mistrovství ČR 2011

Vloženo 13. 04. 2011, autor Ivana Kindlová

1. místo solo baton: Tereza Tůmová, Bohemia II.
1. místo duo baton: Zuzana Hrabětová, Tereza Tůmová, Bohemia II.
3. místo solo pom: Bára Lokajíčková, Bohemia I.
1. místo duo baton: Klára Lokajíčková, Terezie Voráčková, Bohemia III.
2. místo miniformacer mix: K. Lokajíčková, M. Balounová, A. Kaslová, T. Voráčková, A. Kvíderová, Bohemia III.
1. místo miniformace mix: T. Kozlová, P. Vlachová, A. Milotová, V. Stará, M. Loudová, I. Menšíková, Bohemia II.

Všechny dívky postupují do finále Mistrovství ČR 2011.


Reprezentace naší školy a města Přeštice ve slovinském Kršku

Vloženo 08. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

Milí účastníci zájezdu, členové Dechového orchestru ZUŠ Přeštice a ansámblového vokálního souboru, přijměte můj velký dík za úspěšnou reprezentaci naší školy a města Přeštice ve slovinském Kršku. Poděkování patří také naší tlumočnici Mirce Kuntzmannové a řidičům Mírovi Hrabětovi a Honzovi Strejcovi.

P.S. A kdybyste náhodou nevěděli, co si dát dobrého na zub, dejte si smažený řízeček. KEZÍŘ JE PROSTĚ KEZÍŘ :-D :-D :-D


Krajské kolo Celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů

Vloženo 01. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

V krajském kole Celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů získal MINIHLÁSEK "stříbrné pásmo" a v konkurenci pěti sborů získal krásné druhé místo.


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Vloženo 01. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na akordeon obsadil 2. místo Jan Hrubý a v akordeonovém duu v téže soutěži obsadili bratři Tomáš a Jan Hrubých také 2. místo.


Celostátní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Vloženo 24. 03. 2011, autor Miroslav Vacek

Vynikajícího výsledku dosáhl Štěpán MRÁZ, žák pěveckého oddělení naší školy, který v CELOSTÁTNÍM KOLE pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek získal 1. MÍSTO.


Výsledky soutěží ZUŠ - okresní kola

Vloženo 07. 03. 2011, autor Miroslav Vacek

KLAVÍR:
Alena TRACHTOVÁ 2. místo
Nikola RYBÁČKOVÁ 3. místo
Anna Marie MIŠTEROVÁ 2. místo
Viktorie RYSOVÁ 3. místo
Martin ŠOBR 2. místo
 
HOUSLE:
Marie HOFMANOVÁ 2. místo
 
KYTARA:
Martin DOBRANSKÝ 1. místo
Michaela STUCHLOVÁ 1. místo s postupem
 
AKORDEON:
Jan HRUBÝ 1. místo s postupem
Tomáš HRUBÝ 1. místo
duo akordeonů:
Jan HRUBÝ, Tomáš HRUBÝ 1. místo s postupem

Mezinárodní výtvarná soutěž vyhlášená nadací Přátelé Melina Mercouriho v Řecku

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

V mezinárodní soutěži vyhlášené nadací Přátelé Melina Mercouriho v Řecku dosáhl vynikajícího výsledku žák našeho výtvarného oboru Petr BEZDĚK. Jeho práce byla zařazena do mezinárodního kalendáře s dalšími kresbami a malbami dětí ze 24 zemí z celého světa.


Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

Výborného výsledku dosáhl Štěpán MRÁZ v konkurenci 24 soutěžících v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek obsadil 2. MÍSTO a postupuje do CELOSTÁTNÍHO KOLA.


Výsledky školního kola soutěže ZUŠ

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

KLAVÍR:
1. kategorie: Alena TRACHTOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Vanda KOKOŠKOVÁ 1. místo
3. kategorie: Nikola RYBÁČKOVÁ 1. místo s POSTUPEM
4. kategorie: Viktorie RYSOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Anna Marie MIŠTEROVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Lukáš VLADAŘ 1. místo
  Eliška RADOVÁ 1. místo
6. kategorie: Aneta OTÝSOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Martin ŠOBR 1. místo s POSTUPEM
8. kategorie: Lukáš HODAN 1. místo s POSTUPEM
9. kategorie: Ivana KVÍDEROVÁ 1. místo
 
HOUSLE:
2. kategorie: Marie HOFMANOVÁ 1. místo s POSTUPEM
4. kategorie: Adam SAMUEL 2. místo
 
KYTARA:
0. kategorie: Martin DOBRANSKÝ 1. místo s POSTUPEM
1. kategorie: Iveta SEDLÁČKOVÁ 1. místo
5. kategorie: Michaela STUCHLOVÁ 1. místo s POSTUPEM
 
AKORDEON:
1. kategorie: Jan HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM
3. kategorie: Tomáš HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM
Akordeonové duo: J. HRUBÝ, T. HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM

Počet nalezených záznamů: 216, zobrazeno 101 - 110
Přejít na stránku: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  (11) 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

 

 

© 2005 - 2018 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com