Základní umělecká škola Přeštice

Aktuality

Banner iZUŠ        iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
 
On-line přihláška

Rozvrhy PHV, HN a tanečního oboru 2018/2019

Rozvrhy naleznete v sekci Důležitá sdělení / Rozvrhy


Domluva rozvrhů

Kateřina KLAILOVÁ 4. 9. od 13.00 hod.
Martina BENEŠOVÁ 5. 9. od 13.00 hod.
Tomáš SUP (místo J. Šimůnka) 4. 9. od 13.00 hod.
Antonín ZIMMEL 4. 9. od 12.00 hod.
TANEČNÍ OBOR 5. 9. od 13.30 hod.
 

Všichni ostatní vyučující budou přítomni 3. 9. od 8:00 h.


Výuka sborového zpěvu a orchestrální hry

Přípravný pěvecký sbor MINIHLÁSEK
bude probíhat každý čtvrtek od 6. září 2018
od 13.00 do 13.45.

Pěvecký sbor HLÁSEK
bude probíhat od 4. září 2018
každé úterý od 15.45 do 16.55
a každý čtvrtek od 15.30 do 16.40.

DECHOVÝ ORCHESTR bude probíhat od 4. září 2018 každé úterý od 17.15 do 19.40.

PHV a HN

Výuka kolektivních předmětů PHV a HN bude zahájena od 10. září 2018. Všichni žáci, kterých se výuka předmětů PHV a HN týká, si přijdou domluvit rozvrh do třídy č. 11.

Veškeré informace Vám poskytne ředitel školy.

Bc. Miroslav Vacek
ředitel ZUŠ


Mažoretky - Finále Mistrovství ČR v soloformacích, Valtice 4. - 5. června 2011

Vloženo 08. 06. 2011, autor ZUŠ Přeštice

Kadetky duo baton – 1. místo - Mistryně republiky
Terezie Voráčková, Klára Lokajíčková

Juniorky solo baton – 1. místo – Mistryně republiky
Tereza Tůmová

Juniorky duo baton - 3. místo – II. vicemistryně republiky
Zuzana Hrabětová, Tereza Tůmová

Seniorky solo pom – 3. místo – II vicemistryně republiky
Bára Lokajíčková


Mažoretky - Výsledky kvalifikace Mistrovství ČR 2011

Vloženo 13. 04. 2011, autor Ivana Kindlová

1. místo solo baton: Tereza Tůmová, Bohemia II.
1. místo duo baton: Zuzana Hrabětová, Tereza Tůmová, Bohemia II.
3. místo solo pom: Bára Lokajíčková, Bohemia I.
1. místo duo baton: Klára Lokajíčková, Terezie Voráčková, Bohemia III.
2. místo miniformacer mix: K. Lokajíčková, M. Balounová, A. Kaslová, T. Voráčková, A. Kvíderová, Bohemia III.
1. místo miniformace mix: T. Kozlová, P. Vlachová, A. Milotová, V. Stará, M. Loudová, I. Menšíková, Bohemia II.

Všechny dívky postupují do finále Mistrovství ČR 2011.


Reprezentace naší školy a města Přeštice ve slovinském Kršku

Vloženo 08. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

Milí účastníci zájezdu, členové Dechového orchestru ZUŠ Přeštice a ansámblového vokálního souboru, přijměte můj velký dík za úspěšnou reprezentaci naší školy a města Přeštice ve slovinském Kršku. Poděkování patří také naší tlumočnici Mirce Kuntzmannové a řidičům Mírovi Hrabětovi a Honzovi Strejcovi.

P.S. A kdybyste náhodou nevěděli, co si dát dobrého na zub, dejte si smažený řízeček. KEZÍŘ JE PROSTĚ KEZÍŘ :-D :-D :-D


Krajské kolo Celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů

Vloženo 01. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

V krajském kole Celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů získal MINIHLÁSEK "stříbrné pásmo" a v konkurenci pěti sborů získal krásné druhé místo.


Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

Vloženo 01. 04. 2011, autor Miroslav Vacek

V krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na akordeon obsadil 2. místo Jan Hrubý a v akordeonovém duu v téže soutěži obsadili bratři Tomáš a Jan Hrubých také 2. místo.


Celostátní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Vloženo 24. 03. 2011, autor Miroslav Vacek

Vynikajícího výsledku dosáhl Štěpán MRÁZ, žák pěveckého oddělení naší školy, který v CELOSTÁTNÍM KOLE pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek získal 1. MÍSTO.


Výsledky soutěží ZUŠ - okresní kola

Vloženo 07. 03. 2011, autor Miroslav Vacek

KLAVÍR:
Alena TRACHTOVÁ 2. místo
Nikola RYBÁČKOVÁ 3. místo
Anna Marie MIŠTEROVÁ 2. místo
Viktorie RYSOVÁ 3. místo
Martin ŠOBR 2. místo
 
HOUSLE:
Marie HOFMANOVÁ 2. místo
 
KYTARA:
Martin DOBRANSKÝ 1. místo
Michaela STUCHLOVÁ 1. místo s postupem
 
AKORDEON:
Jan HRUBÝ 1. místo s postupem
Tomáš HRUBÝ 1. místo
duo akordeonů:
Jan HRUBÝ, Tomáš HRUBÝ 1. místo s postupem

Mezinárodní výtvarná soutěž vyhlášená nadací Přátelé Melina Mercouriho v Řecku

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

V mezinárodní soutěži vyhlášené nadací Přátelé Melina Mercouriho v Řecku dosáhl vynikajícího výsledku žák našeho výtvarného oboru Petr BEZDĚK. Jeho práce byla zařazena do mezinárodního kalendáře s dalšími kresbami a malbami dětí ze 24 zemí z celého světa.


Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

Výborného výsledku dosáhl Štěpán MRÁZ v konkurenci 24 soutěžících v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek obsadil 2. MÍSTO a postupuje do CELOSTÁTNÍHO KOLA.


Výsledky školního kola soutěže ZUŠ

Vloženo 11. 02. 2011, autor Miroslav Vacek

KLAVÍR:
1. kategorie: Alena TRACHTOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Vanda KOKOŠKOVÁ 1. místo
3. kategorie: Nikola RYBÁČKOVÁ 1. místo s POSTUPEM
4. kategorie: Viktorie RYSOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Anna Marie MIŠTEROVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Lukáš VLADAŘ 1. místo
  Eliška RADOVÁ 1. místo
6. kategorie: Aneta OTÝSOVÁ 1. místo s POSTUPEM
  Martin ŠOBR 1. místo s POSTUPEM
8. kategorie: Lukáš HODAN 1. místo s POSTUPEM
9. kategorie: Ivana KVÍDEROVÁ 1. místo
 
HOUSLE:
2. kategorie: Marie HOFMANOVÁ 1. místo s POSTUPEM
4. kategorie: Adam SAMUEL 2. místo
 
KYTARA:
0. kategorie: Martin DOBRANSKÝ 1. místo s POSTUPEM
1. kategorie: Iveta SEDLÁČKOVÁ 1. místo
5. kategorie: Michaela STUCHLOVÁ 1. místo s POSTUPEM
 
AKORDEON:
1. kategorie: Jan HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM
3. kategorie: Tomáš HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM
Akordeonové duo: J. HRUBÝ, T. HRUBÝ 1. místo s POSTUPEM

Počet nalezených záznamů: 216, zobrazeno 101 - 110
Přejít na stránku: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  (11) 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

 

 

© 2005 - 2018 ZUŠ Přeštice & FoXprofi.com